mkszaglebie.pl

- Z pewnością jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co pokazaliśmy. Naprawdę olbrzymie brawa dla całej drużyny My do tego meczu przystępowaliśmy pod sporą presją, w trudnych warunkach psychologicznych - mówił po zwycięstwie 6:1 Łukasz Smolarow, który prowadził Zagłębie w starciu z Radomiakiem.

Łukasz Smolarow (Zagłębie Lubin)

- Z pewnością jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co pokazaliśmy. Naprawdę olbrzymie brawa dla całej drużyny. My do tego meczu przystępowaliśmy pod sporą presją, w trudnych warunkach psychologicznych. Staraliśmy się tę presję z zawodników zdejmować. Naprawdę chylę czoła przed piłkarzami, że w tym trudnym dla nas momencie, zdołali ten plan zrealizować w bardzo dobry sposób i myślę, że to dla nas moment, gdy musimy się uśmiechnąć, ponieważ ostatnio tego uśmiechu nam brakowało. Dziś nie powinniśmy myśleć o sytuacji w jakiej jesteśmy, tylko po prostu się cieszyć. Cała drużyna była dziś bardzo dobrze przygotowana, dobrze zachowywała się w różnych fazach tego spotkania, bez względu na to jaki był wynik. W ostatnich dniach mówiliśmy sobie, że musimy robić coś ekstra, ponieważ nie możemy już tylko grać na minimum swoich możliwości i to dziś udało nam się zrealizować, o czym świadczy wynik końcowy. Myślę, że to zwycięstwo bardzo się należało naszym kibicom, a także nam jako całej drużynie.   

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 06-05-2022, 18:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 32

(1:6)
(0:3)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarzKOMENTARZE (1)06.05.2022 21:21
Ciekawe słowa trenera po meczu "W ostatnich dniach mówiliśmy sobie, że musimy robić coś ekstra, ponieważ nie możemy już tylko grać na minimum swoich możliwości. Chciałbym usłyszeć komentarz prezesa na ten temat. Co to oznacza że do tej pory zawodnicy grali na minimum swoich możliwości ??? Wszystko zabiera sensu jednakże nie jest to dobry znak :(
processing comment