- Bramki Wisły były prezentami od nas. Kiedy będziemy popełniać takie błędy, wciąż może być nam trudno - mówił rozgoryczony po spotkaniu z Wisłą Płock (0:2) trener Zagłębia Lubin Martin Sevela.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Jest to dla nas smutny wynik. Początek meczu był dobry, wywieraliśmy presję na przeciwniku, ale nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Następnie Dominik Jończy dostał czerwoną kartkę, a goście wykorzystali rzut karny.

- Po starcie piłki na lewej stronie, przeciwnik strzelił drugą bramkę. Chcieliśmy walczyć, pokazać charakter i czekać na swoje szanse po kontrach lub stałych fragmentach gry. Niestety to nam się nie udało. Wisła dobrze grała, a z naszej strony nie było odpowiedniej jakości, aby zagrozić bramce.

- Musimy zrobić teraz odpowiednią analizę. Bramki Wisły były prezentami od nas. Kiedy będziemy popełniać takie błędy, wciąż może być nam trudno. Musimy przygotować się na następne mecze. Start nie jest dobry w naszym wykonaniu, ale na jesień zespół wielokrotnie pokazał już charakter.

- Zrobimy dobrą analizę i przygotowujemy się na trudny mecz wyjazdowy. Zrobimy wszystko, aby wywieźć punkty z Poznania.

źródło: zaglebie.com