mkszaglebie.pl

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Martin Ševela pochwalił drużynę za pierwszą połowę oraz przyznał, że Lech ma wielu klasowych zawodników w składzie, którzy w drugiej połowie pokazali jakość i właśnie to zdecydowało o wyniku rywalizacji.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Był to dla nas bardzo trudny mecz, bo przez długi czas biegaliśmy bez futbolówki. Nasz dzisiejszy przeciwnik pokazał jakość, ale o tym, że Lech Poznań to zespół z jakością, wiedzieliśmy już przed pojedynkiem. Pierwsza część gry była w naszym wykonaniu dobra - udało nam się zdobyć trzy gole i prezentowaliśmy dobrą piłkę.

- W drugich 45 minutach skoncentrowaliśmy się na grze w obronie oraz wyprowadzaniu kontrataków. Zespół gości ma w swoim składzie wielu zawodników o wysokich umiejętnościach, którzy je pokazali w drugiej połowie. Jeden punkt jest dla nas dobry. Chcieliśmy zwyciężyć, ale musimy zaakceptować ten rezultat. Uważam, że Lech gra najlepszą piłkę w lidze, dlatego wypada nam przyjąć taki rezultat. 

 

 

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Stadion Zagłębia Lubin 06-06-2020, 17:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 28

(3:3)
(3:1)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)06.06.2020 22:30
Pitu pitu, ciężko uwierzyć że zespół ma siły na 45 min, popatrzcie na statystyki... Zagłębie wali najwięcej bramek w pierwszych połowach. Nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić.. spinamy się w pierwszej połowie, walimy bramki a później luz malina... Druga połowa dzisiaj to emancypacja frajerstwa, mam wrażenie że to się zmieni, albo trenejro nakreśli plan na drugą połowę albo chujnia z pisornia będzie