mkszaglebie.pl

Trener Martin Ševela na pomeczowej konferencji prasowej podkreślił, że zwycięstwo nad Pogonią Szczecin ma dla drużyny "Miedziowych" bardzo duże znaczenie. Oprócz trzech punktów udało się nam zagrać na zero z tyłu i zdobyć aż trzy bramki na wyjeździe.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Zagraliśmy dobry mecz i pokazaliśmy dobrą piłkę. Od samego początku wyszliśmy agresywnie i chcieliśmy dominować. Pokazaliśmy dobre akcje w ofensywie, których wynikiem było zdobycie trzech bramek już w pierwszej połowie - rozpoczął trener "Miedziowych"

- W drugiej połowie zmieniliśmy trochę naszą strategię. Na jej początku czekaliśmy na przeciwnika w defensywie. Miało to na celu wykonanie szybkich ataków po stracie piłki przez przeciwnika. Finalizacja akcji 4:4 lub 4:4 nie była dobra i zabrakło nam tam ostatniego podania. Zabrakło nam gola w drugiej części meczu. Mimo to jestem spokojny po tym meczu i zadowolony z wyniku i zdobycia trzech punktów - dodał Słowak.

- Dla nas ten mecz był bardzo ważny – nie straciliśmy gola i zdobyliśmy trzy gole na wyjeździe. To ważne dla całej drużyny. Przed nami ciężki pojedynek z Lechem Poznań i chcemy w nim zagrać na swoim stadionie na maksimum możliwości - zakończył szkoleniowiec.

 

 

 

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera 29-05-2020, 20:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 27

(0:3)
(0:3)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)30.05.2020 00:34
Ja bym im tylko małą zjebke posłał za niedobicie paprykarzy, takie akcje mogą się później mścić, lecimy do końca, do ostatniej krwi... Tu nie ma miejsca na sentymenty, jeśli mają się nas bać to niech wiedzą, że golimy do końca... Zdaję sobie sprawę że brzmi to hurraoptymistyczne, ale tak powinno się grać, jak przeciwnik leży i kwiczy to dożynka do końca, by później uniknąć pozornego rozluźnienia, bo może się okazać, że taka postawa da podstawy do odegrania się... Ot taka moja luźna refleksja :)
29.05.2020 23:38
29.05.2020 23:35
W obronien trzeba duzo zrobic bo z lepszymi bedzie kiepsko . Brawo trener za ten mecz na paprikanie