mkszaglebie.pl

Jak poinformował portal sport.tvp.pl, Mateusz Młyński może nie trafić do Zagłębia.

Na ten moment Wisła Kraków jest najbardziej zdeterminowana, aby pozyskać perspektywicznego Młyńskiego. To właśnie z „Białą Gwiazdą” pomocnik prowadzi najbardziej zaawansowane rozmowy.

Młody skrzydłowy swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w GKS-ie Przodkowo, skąd w wieku czternastu lat trafił do Akademii Arki Gdynia. Jest zawodnikiem kadry U-19, w której zaliczył trzy występy. Występował, także w reprezentacji do lat siedemnastu oraz osiemnastu.

W ekstraklasie zadebiutował 11 czerwca 2018 roku, mając niespełna osiemnaście lat. Dotychczas wystąpił w 39 spotkaniach na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

W sezonie 2019/2020 Młyński zagrał w 27 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki oraz zanotował cztery asysty.

Przypomnijmy, że umowa Młyńskiego z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Jednym z powodów, dlaczego transfer piłkarza do Zagłębia może nie dojść do skutku jest prawdopodobnie zbyt wysoka kwota, jaką Arka oczekuje za swojego zawodnika.

źródło: Własne, sport.tvp.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)04.09.2020 09:22
@Mati: przecież prezio KGHM powiedział że ta kasa w całości idzie na akademię więc tak jakby jej nie było
03.09.2020 19:05
Co 5mln już się rozeszlo? Bo nie wierzę, że może kosztować więcej niż 500 tyś euro. Tak na marginesie dwa razy Arce dupe ratowalismy, to mogli by chociaż rana nam pójść na rękę...
03.09.2020 12:38
Czy nie stać nas na zawodnika? Czy kwota oferowana Wiśle za zawodnika znacząco odbiega od kwoty oferowanej nam? Czy wychodząca z dołka finansowego Wisłą może sobie pozwolić na zawodnika na którego nas nie stać ? Czy my nie chcemy tego zawodnika u siebie ? Gdyby ktoś był w stanie odpowiedzieć na te pytania lub zadać je w klubie ?