W nowym sezonie Warta Poznań będzie poszukiwała nowego bramkarza. Jednym z kandydatów jest Kacper Bieszczad z Zagłębia Lubin.

Według Dawida Dobrasza z "Meczyków", Warta Poznań latem będzie poszukiwała zastępstwa w bramce dla Adriana Lisa, który w obecnym sezonie nie zachwycał i jego kontrakt, który wygasa 30 czerwca raczej nie zostanie przedłużony.

Obecnie Warta Poznań rozważa dwie opcje. Jedną z nich jest Krzysztof Bąkowski, który choć jest graczem Lecha Poznań, to obecnie przebywa na wypożyczeniu w Stali Rzeszów. Drugim bramkarzem, którego widziałby w swoim składzie Dawid Szulczek, jest Kacper Bieszczad z Zagłębia Lubin. "Bieszczu" nie może zaliczyć wiosny do udanych, bo najpierw stracił miejsce w pierwszym zespole, a następnie notował bardzo mizerne występy w drugiej drużynie. Nie jest to oczywiście wiekowy zawodnik, dlatego w każdej chwili może wrócić na właściwe tory i znów bronić skutecznie. 

Na razie nie ma konkretów w sprawie Kacpra, ale ze względu na to, że Warta nie jest tuzem, jeśli chodzi o finanse, w przypadku obu wspomnianych kandydatur może wchodzić zaledwie wypożyczenie. Sam transfer czasowy do innego klubu mógłby być dla Kacpra dobrym rozwiązaniem. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2024 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

źródło: Meczyki.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (5)24.05.2023 16:41
guest profile picture
Marian (Gość)
Ciekawe komu wpadl tam w oko ?

processing comment
24.05.2023 14:10
Blank, dodałbym do tego podejrzane interwencje bramkarskie w meczu z Lechią w Lubinie w czasie gdy ważyły się losy Stokowca.

processing comment
24.05.2023 12:47
Biesczu jedyne czym zasłynął to swoją akcją charytatywną niczym więcej.. Wypożyczyć, może się ogarnie. W przypadku nie zatrzymania Dioudisa nie widzę go jako pierwszego bramkarza Zagłębia.

processing comment
24.05.2023 06:54
23.05.2023 20:33
"znów bronić skutecznie" ???? nie przypominam sobie żeby choć przez chwile miał dłuższy moment w którym bronił skutecznie. Babol za babolem.

processing comment