Z naszych informacji wynika, że po wygaśnięciu kontraktu z Piastem Gliwice, nowym piłkarzem Zagłębia Lubin zostanie Michał Chrapek.

Michał Chrapek urodził się 3 kwietnia 1992 roku w Jaworznie. Pomocnik jesy wychowankiem tamteszej Victorii, z której to trafił do Wisły Kraków. W trakcie swojej dotychczasowej kariery Chrapek występował także w kilku innych polskich klubach, takich jak Kolejarz Stróże, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław oraz ostatnio Piast Gliwice. Doświadczony środkowy pomocnik zaliczył także około roczny epizod we włoskiej Catanii.

W bieżącym sezonie ofensywny pomocnik wystąpił w 31 meczach Piasta, które okrasił trzema golami oraz sześcioma asystami.

Możemy domniemywać, że wpływ na zainteresowanie tym piłkarzem może mieć trener Fornalik. Chrapek współpracował wszak z "Kingiem" w Gliwicach. Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidywanego, to 31-latek na początku lipca pownien zostać ogłoszony nowym zawodnikiem "Miedziowych". Według naszych informacji obie strony doszły już do porozumienia.

19.05.23 10:46
Chyba nieaktualne bo przedłużył kontrakt z Piastem

16.05.23 18:00
Zgoda co do Kubickiego. Solidny gracz, nie schodzi poniżej określonego poziomu. Jeszcze co do Chrapka, on nigdy poziomem nawet nie zbliżył się nawet to topowego Filipa i na dodatek jest odrobinę starszy. I teraz Filipa wymieniamy na starszego Chrapka, który szczyt formy miał w wieku 27-28 lat gdy grał jeszcze we Wrocławiu i który zgodnie z logiką polskiego kopacza zmotywował się do trochę lepsze gry w ostatnim roku obowiązywania kontraktu żeby załapać się na ostatni złoty kontrakt? Jaką motywację sportową ma mieć ten grajek, który już w zasadzie nie będzie miał żadnych celów sportowych czy zawodowych?

16.05.23 14:47
guest profile picture
Brac Kubickiego z Lechii. Konczy mu sie kontrakt wiec do wziecia za darmo, 28lat więc młodszy od Chrapka a do tego wychowanek.

16.05.23 10:17
guest profile picture
Ponury żart Burlikowskiego- gość na równi pochyłej i do Zagłębia? Kolejny na dorobieie do emerytury ? Kiedy to się skończy ??
Panie Burlikowski- uruchom pan znajomości w Hiszpanii- w 3 lidze kopią napastnicy o 2 klasy lepsi od takiego Chrapka. Mało mamy przykładów że ten schemat się sprawdza w  Polskiej Eklapie ??

15.05.23 20:59
@[UserID=-1]XYZ[/user] dobry transfer jest utrzymany w tajemnicy do końca, więc nie spodziewaj się, że wyjdzie Burlikowski i publicznie odczyta wszystkie nazwiska ze swojego notesu. Co do Chrapka skoro chce przyjść musi dostać lepszy kontrakt niż na przedłużenie w Piascie.

15.05.23 19:09
mykysy (Gość)
Jedyny  plus  takiego  transferu  to  to  że  przynajmniej  chłopak  gra  w  klubie  i  się  wyróżnia.. Ale  znowu  przychodzi  gość  na  emeryturkę   dosyć  panowie  takich  transferów  po  znajomości. Ile  tak  można ?

15.05.23 13:39
guest profile picture
I co dalej? Kurminowskiemu kończy się wypożyczenie, Dioudisowi i Buriciowi kończą sie umowy, Starzyńskiemu tak samo. A tutaj tylko jedno nazwisko w karuzeli transferowej.

15.05.23 01:46
Ciekawy byłby to trasfer, jeżeli Chrapek miałby tak z 26 lat..

15.05.23 00:16
Być może to tylko moje wrażenie że grę w ofensywnie ciągną nam ostatnio młodzi Kurminowski, Łakomy, Chodyna czy Pieńko a rozczarowują przedstawienie grupy 30+, czyli Starzyński, Świerczo czy Bohar. No i jakie są najświeższe plotki? Że bierzemy się za kolejnego trzydziestolatka, który chce wyszarpać ostatni kontrakt przed emeryturą. No i że Pieńkę chce Raków.
Po tych newsach proszę o jedno. Panowi Kielanowi proszę wręczyć na pożegnanie bukiet kwiatów, na jego miejsce awansować Pana Burlikowskiego z nakazem zatrudnienia profesjonalnego dyrektora sportowego. Wiem że dział sportowy Warty został solidne oskubany przez Legię i Raków, ale zdaje się że szef skautingu się jeszcze ostał. To mógłby być najlepszy transfer Burlikowskiego.

14.05.23 23:07
Może do rezerw go ściągają albo na trybuny żeby atmosferę robił?
Myślę, że z chłopakami z Przodka się dogada, jak wykorzysta kontakty i pomoże skroić kilka flag  Śląska.
Dla mnie kolejny typu: Makowski.
32 lata - no żart.  Szympansa za Pana Piotra i różnicy mogłoby nie być. Pewnie będzie walka o Flavio jeszcze?

14.05.23 22:56
Na plus: pomocnik weryfikowany w naszej lidze, Fornalik zna jego potencjał, wolny zawodnik.
Na minus: wiek i długość kontraktu.
Niestety potencjał na rynku transferowym mamy jaki mamy. Zakładam, że odejdzie Figo, więc kadrę trzeba kimś uzupełnić. Przyszedł Stokowiec brał zawodników rezerwowych z Lechii. Przychodzi Fornalik będzie brał z Piasta? Co na to dyrektor sportowy? Liczę, że dział skautingu wykonał swoją pracę i poza takimi transferami na uzupełnienie składu będą te mniej oczywiste i bardziej perspektywiczne.

14.05.23 22:30
Nein, nein, nein!!!

14.05.23 21:41
No i jak tu skomentowac taki ruch transferowy?
Nastepny emeryt?
Czy tez zaufac Fornalikowi?
Kontrakt na 3 lata?

14.05.23 21:39