- Muszę pochwalić zespół za charakter i walkę do samego końca. Szkoda, że w końcówce nie udało się strzelić na 2:1, ale trzeba ten punkt przyjąć z pokorą i pracować dalej - powiedział po meczu z Zagłębiem trener Cracovii, Michał Probierz.

Michał Probierz (Cracovia)

- Pierwszą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze, stworzyliśmy kilka sytuacji, ale brakowało nam ostatniego podania. Przez 30 minut, grając na wyjedzie mieliśmy totalną kontrolę oraz inicjatywę. Później przegrywaliśmy drugie piłki i zaczęliśmy notować straty, ale w końcówce wróciliśmy do równowagi. Powinniśmy zakończyć pierwszą połowę prowadzeniem. W drugiej połowie Starzyński uderzył przepięknie, na co uczulaliśmy i o to mam pretensje do zawodników. Zwracaliśmy uwagę, aby blokować te uderzenia i podchodzić do niego agresywnie. Pozwoliliśmy mu raz uderzyć, a drugą próbę fenomenalnie obronił bramkarz. Mieliśmy wcześniej sytuację na 1:1 i ta końcówka na pewno byłaby inna. Wyrównaliśmy i walczyliśmy jeszcze o wygraną. Muszę pochwalić zespół za charakter i walkę do samego końca. Szkoda, że w końcówce nie udało się strzelić na 2:1, ale trzeba ten punkt przyjąć z pokorą i pracować dalej. Na pewno bolesne są dla nas osłabienia, bo jest to większość ofensywnych zawodników. Muszę pochwalić zmienników, bo wszyscy, którzy weszli dali dobre zmiany. Mamy mocną ławkę, ale mimo wszystko brakuje nam niektórych ogniw.