Zagłębie Lubin uległo na wyjeździe Stali Mielec 2:4. O porażce „Miedziowych” i jej okolicznościach w 53. odcinku podcastu #MKSTalk porozmawialiśmy składzie Filip Trokielewicz oraz Paweł Junory.

#MKSTalk - podcast każdego kibica Zagłębia Lubin. #MKSTalk to miejsce, w którym poruszamy wiele ciekawych tematów związanych z "Miedziowymi". Zapraszamy do odsłuchu!

www.mkszaglebie.pl

Spotify for Podcasters (dawniej Anchor)

Spotify

Youtube

Stal Mielec - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 18-09-2023, 19:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 8. kolejka

4:2
(2:1)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (2)22.09.2023 19:10
Ostatnio patrzę w lustro i zastanawiam się "skąd tyle siwych włosów?!". Potem sobie przypomniałem, że jestem kibicem Zagłębia. Jak już wydaje się, że sprawy idą w dobrym kierunku (trener, transfery, marketing) to dostajemy liścia na twarz. Nasza kadra ma na pewno większy potencjał niż to co teraz prezentuje. Uważam, że odstajemy od rywali pod względem fizycznym. Kiedy gramy z zespołami, które bardzej operują piłką (Lech, Pogoń) to nie wygląda to źle. Kiedy mierzymy się z zespołami, które bazują na walce (Korona, Stal) to widać, że jesteśmy wolniejsi, przegrywamy pojedynki idywidualne. Nadal mam zaufanie do Waldemara Fornalika, jakkolwiek również nie podobają się mi się niektóre decyzje personalne. Z drugiej strony weźmy np. napastników: Jest Kurminowski, a Munioz kontuzja i dochodzi do formy. Jak Hiszpan w końcu nadaje się do gry to kontuzję łapie Kurmin. Wtedy jako drugi napastnik zostaje w sumie Woźniak. Nie śledzę tak mocno rezerw, może tam należy poszukać alternatywy? W oboronie podobnie. Wszyscy byliśmy zgodni, że Ławniczak najlepiej wygląda to złapał kontuzję. Wystawianie Nalepy to zbronia, ale Kruk też miał jakieś problmy zdrowotne, a w przypadku Jacha decydują chyba kwestie pozasportowe. Także niby bogactwo wyboru, ale ciągle jakieś problemy. Wracając do przygotowania fizycznego, to te liczne kontuzje nie biorą się z przypadku. Jeśli nie jesteś w formie, a grasz na 100% obciążeniach to niestety ryzyko urazu wzrasta. Wygląda, że w tej rundzie będziemy grać w kratkę, nasza odporność psychiczna jako kibiców będzie wystawiania na ciężką próbę. Byle do wiosny? Wtedy odpali się mityczna moc drużyny Waldka Kinga? 

processing comment
22.09.2023 17:27
guest profile picture
mykysy (Gość)
Team  Fornalika  na  wyjazdach  leją  nas  wszyscy  jak  chcą. Połowa  drużyny  nie  wygląda  dobrze  tylko  fatalnie. Nalepa  z  Kopaczem  nie  nadają  się  na  ekstraklase   tylko  w  Zagłębiu  pokazują  co  mecz  klasę. Może  niech  Wozniak  zagra  na  stoperze. Parę  wygranych  meczów  u  siebie  szcześliwie   z  drużynami  akurat  w  kryzysie   a  teraz  niech  wygrają  mecz  z  Wartą  w  90  minucie   fafoslem  1  0   a  styl  nie  ważny.  Brawo

processing comment