Na Wasze oceny czekają zawodnicy, którzy występowali w barwach Zagłębia Lubin w wygranym 2:1 meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań.

Piłkarzy można ocenić klikając odnośnik "Oceny zawodników" na stronie głównej pod wynikiem ostatniego spotkania lub korzystając z poniższego linka. Przypominamy, że piłkarzy mogą oceniać również czytelnicy, którzy nie są zarejestrowani w naszym serwisie. Przed oddaniem oceny nie będziecie widzieć także średniej wcześniejszych ocen.

Oceny: Lech Poznań 1:2 Zagłębie Lubin

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Stadion Poznań 19-02-2023, 15:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 21. kolejka

(1:2)
(1:2)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (1)20.02.2023 19:04
:information_source::new: Informacyjnie: W najbliższych dniach na stronie będą wgrywane wszelkie zmiany/poprawki, które przygotowywaliśmy od kilku miesięcy. Na pierwszy rzut najpoważniejsze zmiany zajdą wewnątrz strony, bowiem unowocześniliśmy architekturę, na której stoi serwis, sporo zadzieje się też w komentarzach. Będziecie mogli je jak normalni ludzie edytować, będziecie mogli oznaczać gości, a ktoś "wywołany" będzie otrzymywał powiadomienia. Oprócz tego wjedzie kilka zmian, które mają na celu zoptymalizować, przyspieszyć i usprawnić stronę. Z końcem lutego zobaczycie jednak jedną znaczącą zmianę pod nazwą "PRZODEK", czyli kibicowską grupę dyskusyjną/shoutboxa, na którego długo już czekacie.

processing comment