Sympatycy Zagłębia Lubin, którzy odwiedzają nasz serwis, zdecydowali, że najlepszym piłkarzem naszej drużyny w zremisowanym 1:1 meczu z Pogonią Szczecin był Karol Podliński - strzelec jedynego gola dla "Miedziowych".

Zagłębie Lubin 1:1 Pogoń Szczecin | Oceny

Lp. | Zawodnik | Średnia ocena

1. Karol Podliński - 5,86
2. Patryk Szysz - 5,71
3. Filip Starzyński - 5,07
4. Dominik Hładun - 5,00
5. Kamil Kruk - 4,93
6. Jewgienij Baszkirow - 4,43
7. Łukasz Łakomy - 4,36
8. Kacper Chodyna - 4,07
9. Jakub Żubrowski - 3,93
10. Adam Ratajczyk - 3,50
11. Saša Balić - 3,21
12. Dejan Dražić - 3,21
Đorđe Crnomarković - 2,71

11.05.21 19:31
@dareheard
W pełni się z Tobą zgadzam i nie uważam za hipokrytę. Jeżeli nasz zespół by na prawdę zdobył to 4 miejsce to by tylko utwierdziło jak nasza liga jest słaba. Podkreśliłem jedynie fakt, że jest to możliwe i z zaciekawieniem będę oglądał niedzielne zawody zarówno nasze jak i rywali, gdyż wszystko się może zdarzyć i to jest jeden z czynników za które kocha się piłkę nożną ;)

10.05.21 22:55
Oceny musi zobaczyć trener aby ostatniej trójki nie wystawiał w niedzielę :) Pewnie i tak postawi na jakość i Saszku z Cro będzie grać. Drazic totalny zjazd formy. Co do pucharów to nie jestem do końca przekonany, że ta drużyna może coś ugrać, ale może to zmobilizuje kogoś do wzmocnień i pożegnania paru osób.

10.05.21 22:34
@Dharta: jakkolwiek wyjde na hipokryte, to uwazam, ze puchary nam sie nie naleza... liga jest cienka jak sik, udalo nam sie osiagnac cos co w normalnych realiach zakrawalo by o sensacje... patrzac jak gramy, jaka panuje w klubie ch**nia, jestem na nie i widze, ze kopacze tez... mogli pocisnac i Pogon i Piasta... gdyby im sie chcialo... albo gdyby to mialo sens... pytam, gdzie ta zrzutka na taczke dla prezia? mam odlozone pesos na ten cel

10.05.21 20:38
[Update]
A więc Piast przegrał więc teoretycznie jesteśmy w walce o 4 miejsce. Co prawda 4 części składowe muszą ze sobą zagrać żeby się udało [ Nasze zwycięstwo i trzy mecze rywali zremisowane lub przegrane]. Myślę, że Wisła to aktualnie najsłabsza drużyna z ekstraklasy więc teoretycznie nie powinniśmy mieć problemów żeby z nimi wygrać, o malinowych się nie martwię bo są ciency że głowa mała a Stal będzie walczyć o utrzymanie. Gorzej z Lechią i Piastem, bo rywali najcięższych nie mają. Będzie co będzie, ale myślę że zapowiada się całkiem emocjonująca niedziela !