Zagłębie Lubin w końcu poinformowało o stanie zdrowie piłkarzy, którzy od dłuższego czasu nie są do dyspozycji trenera Piotra Stokowca. Raport został uzupełniony o stan zdrowia zawodników, którzy urazów nabawili się w ostatnich dniach. Wiemy tym samym, że Jakub Żubrowski i Dawid Kurminowski nie zagrają dla Zagłębia Lubin w tym roku.

Raport medyczny zamieszczony w zaglebie.com

Jakub Żubrowski – środkowy pomocnik wciąż nie jest w pełni dyspozycji i przechodzi rehabilitację po urazie kolana i stawu skokowego. Żubrowski będzie pauzował do końca rundy jesiennej tego sezonu.

Dawid Kurminowski – napastnik Zagłębia Lubin przechodzi okres rehabilitacyjny po kontuzji mięśnia czworogłowego i będzie wykluczony z gry do końca rundy jesiennej.

Sasa Zivec – skrzydłowy Miedziowych jest obecnie na etapie wprowadzania do treningu z zespołem z pełnymi obciążeniami.

Martin Dolezal – napastnik Zagłębia Lubin był wykluczony z meczu z Widzewem Łódź ze względu na chorobę. Z tego powodu zabraknie go również w starciu z Motorem Lublin.

Bartłomiej Kłudka – młody obrońca Miedziowych dochodzi do siebie po przebytym urazie stawu skokowego. Od poniedziałku trenuje z zespołem, a jego występ w jutrzejszym meczu stoi pod znakiem zapytania.

Kacper Lepczyński – defensor naszej drużyny obecnie pauzuje ze względu na uraz stawu skokowego.

Aleks Ławniczak, Tomasz Makowski, Marko Poletanović – trójka zawodników, która po meczu z Widzewem Łódź narzekała na dolegliwości związane z naciągnięciem mięśni. Przybliżony termin powrotu na boisko zawodników będzie znany po dokładniejszych badaniach.

źródło: zaglebie.com