mkszaglebie.pl

Oficjalna strona Zagłębia Lubin potwierdziła, że zawodnikiem "Miedziowych" ponownie został Dejan Dražić. Serb do Lubina trafi na zasadzie rocznego wypożyczenia, ponadto klub zapewnił sobie klauzulę wykupu zawodnika.

Z naszych informacji wynika, że Zagłębie zapłaci za wypożyczenie Serba, a kwota wykupu, jaką wynegocjowali włodarze "Miedziowych", oscyluje w granicach tej, jaką otrzymaliśmy za Damjana Bohara.

W obecnym sezonie zawodnik rozegrał dwa spotkania dla Slovana Bratysława. Było to wygrane ligowe spotkanie przeciwko Spartakowi Trnava oraz porażka po rzutach karnych z Kuopion Palloseura w II rundzie eliminacji do Ligi Europy. 

Warto odnotować liczby, jakimi w poprzednim sezonie mógł pochwalić się Dejan Dražić. Piłkarz rozegrał dla Zagłębia 10 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę. 

Zawodnik bez wątpienia wzmocni rywalizację na skrzydle po odejściu Damjana Bohara, co więcej może stanowić alternatywę na pozycji numer 10 dla Filipa Starzyńskiego. Liczymy na to, że szybko wkomponuje się w nowe-stare otoczenie.

Dejan, witamy i życzymy udanych występów w barwach Zagłębia!

 

źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)01.10.2020 18:44
Dobry grajek, oby po kontuzji nie stracił na swojej jakości, jeszcze dojdzie ten albanczyk i pomoc mamy dobrą, to samo obrona jak i.bramka, tylko ten atak...