Zagłębie Lubin poinformowało o rozwiązaniu umowy z asystentem trenera I zespołu - Jozefem Kontirem.

Jozef Kontir do Lubina trafił 17 czerwca tego roku i pierwotnie miał pełnić funkcję asystenta w sztabie trenera Martina Seveli.

Jak jednak wiadomo, w lipcu słowacki szkoleniowiec opuścił szeregi „Miedziowych” i przeniósł się do saudyjskiego Abha Football Club. Włodarze klubu ze stolicy polskiej miedzi mieli twardy orzech do zgryzienia, co uczynić z Kontirem. Najpierw pracował w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu, ale ostatecznie kontrakt z trenerem zza naszej południowej granicy został rozwiązany za porozumieniem stron.

źródło: Własne, zaglebie.com