Po spełnieniu określonych warunków umowa pomocnika Łukasza Łakomego została przedłużona automatycznie do 30 czerwca 2023 roku. Pierwotnie kontrakt został podpisany na półtora roku i kończył się 30 czerwca 2022 roku.

Łukasz Łakomy przeszedł do Zagłębia Lubin 12 stycznia 2021 roku z Legii II Warszawa. Wbrew temu, co wówczas komunikowało Zagłębie, podpisał kontrakt na 1,5 roku, który zawierał dwie opcje - jedna pozwalała piłkarzowi rozwiązać umowę już po upływie sześciu miesięcy, w przypadku, gdy nie zagra określonej liczby minut oraz druga, która po spędzeniu na placu gry wymaganej liczby minut przedłuży dokument wiążący klub i piłkarza jeszcze o rok.

"Łaki" w ostatnich miesiącach mocno urzeczywistnił swój potencjał i zaczął prezentować się z na boisku z bardzo dobrej strony. Do tej pory w koszulce "Miedziowych" zagrał 28 meczów, w których strzelił 1 gola i zaliczył 4 asysty.

źródło: zaglebie.com