Zagłębie Lubin poinformowało o przedłużeniu kontraktu z Rafałem Adamskim. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, nowy kontrakt 21-letniego napastnika obowiązywał będzie do 30 czerwca 2025 roku.

W obecnym sezonie Rafał Adamski wystąpił w czternastu meczach na ekstraklasowych boiskach, które okrasił dwoma golami. Na listę strzelców wpisywał się on w starciach z Wartą Poznań oraz Koroną Kielce. Popularny „Adams” zagrał także w dwóch spotkaniach Fortuna Pucharu Polski.

Adamski ośmiokrotnie wspomagał też podopiecznych Jarosława Krzyżanowskiego na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce. W tych występach zdołał on zdobyć trzy bramki i zanotować jedną asystę.

Jak informowaliśmy wcześniej, 21-letni napastnik parafował z Zagłębiem Lubin kontrakt, który obowiązywał będzie do 30 czerwca 2025 roku.

Kolejny nasz zawodnik młodego pokolenia z akademii, który dołączył do pierwszego zespołu na dobre przed sezonem. Bardzo się cieszymy, że doszliśmy do porozumienia i możemy podpisać z Rafałem długoterminowy kontrakt. Absolutnie wpisuje się w budowę Zagłębia i budowę drużyny i Klubu opartą na wychowankach i zawodnikach stąd, także bardzo się cieszymy i życzymy Rafałowi dużo bramek, dużo spotkań i sukcesów w naszych barwach - powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Powodzenia, Adams!

źródło: zaglebie.com