Zagłębie Lubin poinformowało o pozyskaniu 25-letniego Tomáša Zajíca. Nowy napastnik "Miedziowych" został wypożyczony do naszego klubu z Banika Ostrawa do końca sezonu 2021/2022.

Tomáš Zajíc urodził się 12 sierpnia 1996 roku w Suchovskich Mlýnach na terenie Republiki Czeskiej. Swoje pierwsze piłkarskie kroki zawodnik ten stawiał w zespołach juniorskich drużyn: TJ Kordárna Velká nad Veličkou oraz Slovácko. I to właśnie w barwach Slovácko 25-latek spędził dotychczas znakomitą większość swojej kariery. Latem 2020 roku napastnik przeniósł się ze swojego macierzystego klubu do Banika Ostrawa.

W poprzednim sezonie w barwach Banika Ostrawa Zajíc strzelił osiem goli i zaliczył jedną asystę. Łącznie w seniorskiej piłce w meczach ligowych rozegrał 132 spotkania, zdobył 34 gole i zanotował 6 asyst.

W Zagłębiu Lubin Tomáš Zajíc będzie występował z numerem 11, który zwolnił wypożyczony do Stali Mielec Koki Hinokio.

Witamy w Zagłębiu i życzymy powodzenia!

źródło: Własne, zaglebie.com

02.09.2021 12:44
Wczoraj pojawiały się informacje, że jest oferta z Turcji dla Simicia a w jego miejsce przyjdzie stoper. W Turcji okno otwarte do 8 września, u nas można zgłaszać wolnych graczy. Czy jest szansa na pozytywny ruch czy temat już upadł ?
01.09.2021 11:18
Tradycyjnie zaciąg najemny (wypożyczenie) z Czechosłowacji. CV nie powala, niemniej kilka bramek powinien strzelić w naszej ekstraklasie. Dużo będzie zależało od formy całego zespołu, bo bez solidnej gry linii defensywnej i pomocy to Zajic nas nie zbawi. W zeszłym sezonie napastnicy Rakowa nie robili liczb, a mimo to ich zespół zajął 3. miejsce.
01.09.2021 09:16
Przekaz jest tylko jeden = Niech Jankowski cwok i pseudoprezes z Guldanem i innymi pociotkami spierdala z klubu w podskokach szmaciarstwo warte jednych pieniedzy trwania za wszelka cene bo kasa leci ludzie bez honoru i twarzy. Wypierdalac !!!!!!!!!!!!!!!!!
01.09.2021 07:14
mykysy (Gość)
Za co biorą pieniądze Chodorkowski i Guldan przecież Ci ludzie kompletnie nie są potrzebni w klubie . To jest działanie na szkodę firmy bo najzwyczajniej szkoda kasy na takich ludzi. To jest kpina z rzeczywistości jaka jest potrzebna w tym klubie a te transfery to zwykłe odpady z innych klubów i jeszcze nie udane. Co za czasy Jankowski gamoniu to już jest kryminał ale ty i tak wstydu nie masz leśny dziadku.
01.09.2021 05:27
Nie dosc ze jestesmy w ciemnej i glebokiej dupie, to jeszcze sie w niej urzadzamy.. Panowie Jankowski, Chodorkowski i Guldan (o pseudo-zarzadzie nie wspominajac) za olbrzymie pieniadze niszcza nasz klub, a my sie przygladamy. Oczywiscie bedziemy czekac cierpliwie, ze w nowym konkursie zostanie wybrany jakis wybawca i wszystko samo sie zrobi. Nie trzeba byc ekspertem, ani zadnym znawca, zeby stwierdzic, ze to jedne z najgorszych wladz, jakie Zagłębie miało. PS. Z innej beczki: wiadomo dlaczego na derbach nie wisiala flaga jednej z grup kibicowskich ?? Pozdrawiam
01.09.2021 00:19
To już jest koniec, nie ma już nic.. Jesteśmy w czarnej dupie, możemy iść.... transfery po chuju fes..
31.08.2021 23:25
31.08.2021 21:19
Widzę że szykują sklad pod spadek - brak słów. Brak jakiegokolwiek pomysłu na budowę zespołu, biorą chyba tych kończy z łapanki
31.08.2021 21:03
Kibol (Gość)
Guldan, zacznij się pakować razem z Arturkiem...
31.08.2021 20:43
Niby dobrze ze jest nowy gracz ale jednym wzmocnieniem nic nie zwojujemy jak obrony nie wzmocnimy dobrymi zawodnikami to szału nie będzie walka o utrzymanie to jest max oco będziemy włączyć
31.08.2021 17:34
Zaczynamy sprowadzać na hura. Tak było też w sezonie gdy spadaliśmy z ex.