Zagłębie Lubin poinformowało o skróceniu wypożyczenia duńskiego obrońcy - Sørena Reese'a. Nasz klub doszedł do porozumienia zarówno z FC Midtjylland, jak i samym zawodnikiem w efekcie czego 27-letni stoper powróci do Danii.

Transfer Reese'a od początku wydawał się być ryzykowny, albowiem przed epizodem w Zagłębiu, stoper występował jedynie w swojej ojczyźnie.

Przez czas pobytu w Lubinie zawodnik nie rozegrał ani jednego spotkania w pierwszym zespole "Miedziowych".

Trzykrotnie wystąpił w drużynie rezerw, jednak nie tego oczekiwalibyśmy od zagranicznego zawodnika sprowadzonego do Zagłębia.

Søren, dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

źródło: Własne, zaglebie.com