mkszaglebie.pl

Dziś Zagłębie Lubin rozegra mecz kontrolny z Universitatea Craiova. Wszystko wskazuje na to, że wystąpią w nim Lucas Minele i Matias Lui. Sądząc po tym, jak formę testowanych komentował Martin Ševela, czwartkowy sparing będzie dla nich ostatnią szansą.

- Mecz z Dinamem nie był dobry w ich wykonaniu. Matias, który jest środkowym obrońcą nie pokazał za dużo jakości, był zbyt wolny i przegrywał pojedynki z przeciwnikami. Przykładem na to jest choćby bramka, którą straciliśmy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. To właśnie Matias odpowiadał za krycie zawodnika, który podwyższył prowadzenie Dinama - powiedział dla zaglebie.com Martin Ševela.

- Lucas z kolei był nieco zagubiony taktycznie. To nie przypadek, że straciliśmy w drugiej połowie trzy gole jego stroną boiska. Rozumiem, że adaptacja w nowym otoczeniu nie jest łatwa, dlatego dostaną jeszcze 2-3 dni na jak najlepsze zaprezentowanie się i dopiero wtedy podejmiemy decyzję - dodał szkoleniowiec "Miedziowych".

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)25.01.2020 09:55
A tyle pisania bylo. Intery, wlochy, szmery bajery.... wstyd.
23.01.2020 22:58
Ostatnia szansa nie wypaliła? Jakich transferów jak kasy nie ma, będziemy grali młodymi zdolnymi wychowankami
23.01.2020 11:23
Dajcie sobie spokój z tymi Brazylijczykami to są piłkarze na czwartą lige. Co dalej z transferami? Przecież Kopacz i Czerwiński na wiosnę nie będą grać na sto procent.
23.01.2020 10:49
warto by zapytac: a gdzie reszta transferow?