Dzisiejszego poranka doszła do nas informacja o śmierci wieloletniego działacza szczypiorniaka, Pana Sławomira Ptaka. Miał 64 lata.

Sławomir Ptak przez wiele lat działał jako działacz Zagłębia, był również kierownikiem żeńskiego zespołu, współpracował z trenerem Romanem Jezierskim, gdzie w składzie prowadzili takie zawodniczki jak np. Renata Jakubowska, czyli aktualna asystentka Bożeny Karkut czy Elżbieta Szczepaniak, która do dziś prowadzi juniorskie zespoły Zagłębia. Aktualnie był prezesem Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej. Pana Sławomira znał chyba każdy kibic lubińskiego szczypiorniaka. Był stałym gościem zarówno na meczach pierwszego zespołu, jak i na meczach juniorskich. Brał chętnie udział w różnych uroczystościach bądź dekoracjach podczas sukcesów klubów na Dolnym Śląsku.

Pogrzeb pana Sławomira odbędzie się w czwartek 19go listopada o godzinie 10 na cmentarzu w Oborze.

Cześć jego pamięci!

źródło: Własne, zaglebie.lubin.pl