mkszaglebie.pl

Nietypowo, bo we wtorek zagramy derbowe spotkanie z KPR-em Kobierzyce. Niezwykle ciekawie zapowiadając się spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Zapraszamy na klubową zapowiedź tego meczu.

Będzie to mecz numer trzy obu zespołów w trwającym sezonie PGNiG Superligi Kobiet, oba zakończyły się wygraną Miedziowych – 27:24 w Kobierzycach i 24:17 w Lubinie. Dla obu zespołów derbowe starcie będzie miało wielką wagę.

Zagłębie walczy o obronę mistrzowskiego tytułu i goni lidera tabeli, MKS FunFloor Perłę Lublin. Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej mają siedem punktów mniej od ekipy z Lubelszczyzny, ale też o dwa rozegrane mecze mniej (KPR Kobierzyce i Suzuki Korona Handball Kielce). Tym samym wygrana zbliży Miedziowe do swoich największych rywalek.

KPR Gminy Kobierzyce też ma o co walczyć. Obecnie podopieczne Edyty Majdzińskiej zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają tyle samo punktów, co czwarty Eurobud JKS Jarosław, a za plecami czai się jeszcze zawsze groźna Piotrcovia, która również ma chrapkę na brązowy medal.

Wtorkowe spotkanie KPR Kobierzyce – Zagłębie Lubin transmitowane będzie w TVP Sport, w aplikacji mobilnej oraz sport.tvp.pl.

źródło: zaglebie.lubin.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!