mkszaglebie.pl

Niedziela w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie upłynie pod znakiem derbowych pojedynków. Po starciu szczypiornistów Zagłębia z Chrobrym na parkiet wyjdą Miedziowe, które zmierzą się z KPR-em Kobierzyce. Początek meczu o godzinie 17:45.

Zgoła odmienne nastroje panowały po inauguracyjnych meczach nowego sezonu w obu ekipach. KPR rozbił w pierwszej serii Ruch Chorzów 36:22, natomiast Zagłębie niespodziewanie po karnych przegrało z mocno odmienioną Piotrcovią.

W Lubinie chcą jak najszybciej zapomnieć o tym nieudanym spotkaniu i zacząć zwycięski marsz w PGNiG Superlidze Kobiet. Okazja ku zgarnięciu kompletu punktów nadarzy się już w niedzielę, kiedy do hali RCS zawita KPR Gminy Kobierzyce.

Starcie dwóch medalistów poprzedniego sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie, jednak wicemistrzynie Polski muszą zrobić wszystko, aby trzy punkty zostały w Lubinie. Miedziowe wyciągnęły wnioski z pierwszej ligowej potyczki i w drugiej serii spotkań ani myślą o kolejnej stracie punktów.

Z drużyną z Kobierzyc do Lubina zawitają między innymi rozgrywająca Małgorzat Buklarewicz oraz obrotowa Zuzanna Ważna, które w ostatnich latach reprezentowały barwy Zagłębia Lubin.

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1823
Transmisja: TVP Sport 

 

 

źródło: zaglebie.lubin.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!