mkszaglebie.pl

Po meczu z Kobierzycami czeka nas kolejny mecz wyjazdowy, kolejny z kandydatem do brązu. Tym razem zmierzymy się z Eurobud JKS Jarosław. Zapraszamy na klubową zapowiedź tego pojedynku.

Lubinianki wróciły ostatnio z dalekiej podróży. W meczu z KPR-em mistrzynie Polski przegrywały już różnicą sześciu bramek w drugiej połowie, jednak potrafiły odwrócić losy derbowej konfrontacji i zdobyły niezwykle ważne trzy punkty. Dzięki wygranej podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej zbliżyły się do prowadzącej FunFloor Perły Lublin na cztery punkty, a w zanadrzu mają jeszcze zaległy mecz z Suzuki Koroną Handball Kielce.

- Każdy mecz jest dla nas niezwykle ważny i w każdym musimy być skoncentrowanym na sto procent, gdyż każda pomyłka może nas wiele kosztować. Tutaj nie ma już miejsca na błędy. Przed nami kolejny mecz na ciężkim terenie, który musimy wygrać – mówi Bożena Karkut, trener Zagłębia Lubin.

Przed mistrzyniami Polski kolejne ciężkie zadanie. Miedziowe znów zagrają na terenie kandydata do stanięcia na podium. Tym razem będzie to Eurobud JKS Jarosław. Zespół zbliżony potencjałem do ostatniego rywala Miedziowych, KPR-u Kobierzyce. JKS ma na swoim koncie 33 punkty, tyle samo co wspomniane Kobierzyce. Lubinianki zgromadziły 19 punktów więcej i legitymują się znakomitym bilansem siedemnastu wygranych w dwudziestu meczach.

Początek niedzielnego meczu o godzinie 13:15. Transmisja w TVP Sport, na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

źródło: zaglebie.lubin.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!