mkszaglebie.pl

Czas na powrót na ligowe parkiety. Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin zmierzą się z Młynami Stoisław Koszalin we własnej hali na otwarcie 20. kolejki PGNiG Superligi Kobiet. Zapraszamy do zapowiedzi tego spotkania

W ostatnim spotkaniu nasze szczypiornistki zdobyły cenny punkt w hali Globus w starciu z Montexem Lublin. Ten punkt może okazać się kluczowy w kontekście mistrzostwa Polski. By tak się stało, nasze zawodniczki nie mogą już więcej tracić punktów. Przed nimi starcie z zajmującymi szóstą lokatę w tabeli Młynami Stoisław Koszalin. 

Nasze rywalki raczej nie martwią się o ligowy byt, choć matematyka nie daje im jeszcze 100% pewności. Pomimo tego i widocznej różnicy w klasach obydwu zespołów, nie możemy spodziewać się łatwego spotkania. Koszalinianki są cały czas niewygodnym rywalem, a do tego należy pamiętać, że wciąż w naszym zespole brakuje kilku zawodniczek, które aktualnie zmagają się ze swoimi urazami. 

W obecnych rozgrywkach Zagłębie dwukrotnie wygrywało z Młynami Stoisław. W pierwszym domowym spotkaniu wygrały 37:22, a w styczniu w Koszalinie 31:24. Miejmy nadzieję, że i w jutrzejszym spotkaniu padnie korzystny wynik.

MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 

11.03.2022

godz. 17:00

Hala RCS w Lubinie 

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!