mkszaglebie.pl

Przed podopiecznymi Bożeny Karkut mecz z odwiecznym rywalem Montexem Lublin. Zadanie nie będzie łatwe, bowiem nasz zespół cały czas jest osłabiony brakiem kilku zawodniczek, natomiast lublinianki są w wyraźnym gazie. Zapraszamy do zapowiedzi tego meczu.

Gdy Zagłębie przegrało u siebie z Piotrcovią, wydawało się, że zacznie się kryzys spowodowany brakiem kilku zawodniczek. Nic bardziej mylnego. Udało się wygrać spotkania z Koszalinem i z Elblągiem oraz najważniejszy mecz z Les Neptunes de Nantes w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Europejskiej EHF. Daje to dużą nadzieję, że dziś również mimo osłabień możemy pokonać rozpędzony Montex.

Nasze rywalki od czasu porażki w Lubinie nie przegrały meczu. W ostatniej kolejce pokonały KPR Kobierzyce. Z racji lepszego bilansu bramkowego są na miejscu lidera, mając jednak tyle samo punktów co Zagłębie. Trener Monika Marzec chciałaby na pewno, by znów jej podopieczne wygrały z naszym zespołem (31:22 w pierwszym meczu). Jednak wiedzą, że przyjeżdża mocny zespół, który mimo sporych braków kadrowych, potrafił pokonać zwyciężczynie poprzedniej edycji Ligi Europejskiej na ich własnym terenie.

Mecz Montex - Zagłębie już dziś o godzinie 17:40 w hali Globus w Lublinie. Transmisja w TVP Sport

 

Montex Lublin - Zagłębie Lubin

godz. 17:40

Transmisja TVP Sport

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)26.02.2022 22:02
w programie TVP Sport nie ma meczu z Monteksem tylko z MKS FunFloor Perła Lublin
processing comment
26.02.2022 14:57
Widzialem 2 bezposrednie mecze.
W pierwszym miazga, fizycznie nas zdominowala druzyna z Lublina.
Drugi to tez przewaga lublinianek, az zdarzyl sie cud.

Obawiam sie o wynik w tym spotkaniu.
processing comment