mkszaglebie.pl

Po przerwie wróciła PGNiG Superliga piłkarzy ręcznych. Zagłębie rozegra pierwszy mecz o ligowe punkty w 2022 roku. Przeciwnikiem Miedziowych będzie Grupa Azoty Unia Tarnów. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godzinie 18:15. Zapraszamy na klubową zapowiedź tego spotkania.

Lubinianie przegrali zacięte spotkanie w Mielcu i ich sytuacja robi się coraz trudniejsza. Punkty są niezwykle potrzebne, aby oddalić się od strefy spadkowej. Najlepsza okazja ku temu nadarzy się już w najbliższy wtorek, kiedy do hali RCS zawita Grupa Azoty Tarnów.

Rywale prezentują podobny poziom i po raz kolejny zapowiada się zacięte i emocjonujące spotkanie. Zwycięzca będzie mógł zbliżyć się do górnej ósemki PGNiG Superligi Mężczyzn.

Zarówno Zagłębie, jak i Grupa Azoty Unia Tarnów mają na swoim koncie po 12 punktów – o pięć punktów więcej od zamykającej stawkę Pogoni Szczecin i o dwa więcej od przedostatniej Handball Stali Mielec.

Mecz obu drużyn w pierwszej rundzie zakończył się wygraną gospodarzy 28:27, choć Zagłębie miało piłkę na remis w ostatniej sekundzie. Czy podobne emocje towarzyszyć nam będą we wtorek w hali RCS?

Transmisja spotkania w TVP Sport, na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

źródło: zaglebie.lubin.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!