Po wygranej w niezwykle ważnym meczu z Pogonią Szczecin będziemy chcieli pójść za ciosem. W niedzielę o godzinie 15:30 podejmiemy KPR Gwardię Opole. Zapraszamy na klubową zapowiedź tego meczu.

Miedziowi w końcu odetchnęli. Wygrana w Szczecinie nie tylko zakończyła passę meczów bez zwycięstwa, ale i pozwoliła opuścić ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Zagłębie zajmuje obecnie dwunastą pozycję, ale musi gromadzić kolejne punkty, aby odskoczyć od strefy spadkowej. Do dziesiątej w tabeli Unii Grupy Azoty Tarnów lubinianie tracą tylko trzy punkty, nad ostatnią Stalą Mielec mają dwa „oczka” więcej.

Gwardia Opole zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 28 punktów – pięć mniej od czwartego Piotrkowianina. Zespół prowadzony przez Rafała Kuptela w obecnym sezonie przeplata bardzo dobre wyniki z niespodziewanymi porażkami, ale wciąż ma szanse na zajęcie miejsce w czołówce.

Mecz Zagłębia z Gwardią odbędzie się w niedzielę w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Początek o godzinie 15:30. Transmisja w TVP 3 Opole.

źródło: zaglebie.lubin.pl