Przed nami ostatnia seria w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Na zakończenie sezonu zagramy na własnym parkiecie z Torus Wybrzeżem Gdańsk.

Zarówno Zagłębie, jak i Wybrzeże do niedzielnego spotkania przystąpią w dobrych nastrojach. Miedziowi pokonali na wyjeździe MMTS Kwidzyn, a gdańszczanie wygrali na własnym parkiecie z Grupą Azoty Unią Tarnów. Te wyniki sprawiły, że obie ekipy mogą być pewne ligowego bytu, a stawką ich meczu będzie dziesiąte miejsce w tabeli.

Aktualnie tę pozycję zajmuje Zagłębie, które ma dwa punkty przewagi nad swoim najbliższym rywalem.

Oba zespoły będą chciały zakończyć sezon zwycięstwem i na pewno możemy spodziewać się zaciętej walki, podobnie jak to ma często miejsce w starciu obu ekip. Ostatni mecz w Gdańsku lubinianie wygrali po rzutach karnych.

Niedzielny mecz w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Transmisja - kliknij

źródło: zaglebie.lubin.pl