mkszaglebie.pl

Po meczu w Puławach przyszedł czas na wyjazd do Piotrowa Trybunalskiego. Tam przyjdzie nam zmierzyć się z… czwartą siłą PGNiG Superligi Mężczyzn.

To wielkie zaskoczenie, ale piotrkowianie w pełni zasługują na tak wysoką pozycję w tabeli. Grają jak natchnieni i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W tym roku podopieczni Bartosza Jureckiego wygrali wszystkie spotkania, zarówno w PGNiG Superlidze, jak i PGNiG Pucharze Polski. Ostatni raz Piotrkowianin przegrał na początku grudnia ubiegłego roku, kiedy uległ na własnym parkiecie Łomży Vive Kielce. W szesnastu meczach najbliżsi rywale Miedziowych zanotowali aż 10 zwycięstw i depczą po piętach trzecim w tabeli Azotom Puławy, do których tracą sześć punktów.

Zgoła inaczej wygląda sytuacja Zagłębia. Lubinianie w tym roku jeszcze nie punktowali, choć dwa razy byli bardzo blisko. Najpierw w Mielcu, a ostatnio w Puławach, gdzie napsuli sporo krwi faworyzowanym Azotom. Miedziowi pokazali, że potrafią postawić się najlepszym i liczą na podobny występ w Piotrkowie Trybunalskim, z tym że z już z efektem punktowym.

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Piotrkowianin będzie chciał podtrzymać swoją znakomitą passę i zbliżyć się do puławskich Azotów, Zagłębie chce zapunktować i oddalić się od strefy spadkowej, nad którą ma tylko dwa punkty przewagi. Walki i emocji w piotrkowskiej hali z pewnością nie zabraknie.

Sobotnie spotkanie w Piotrkowie rozpocznie się o godzinie 12:30. Transmisja w TVP Sport, w aplikacji mobilnej i na sport.tvp.pl.

źródło: zaglebie.lubin.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!