Na dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że w związku z zagrożeniem epidemicznym wydarzenia sportowe odbywać się będą bez udziału publiczności.

Nowe obostrzenia wejdą w życie od soboty, 17 października. Oznacza to, że chociażby spotkanie rezerw Zagłębia z bytomską Polonią, a także przyszłe mecze pierwszego zespołu "Miedziowych" odbywać się będą przy pustych trybunach.

Ponadto w komunikacie klub zawarł informację, iż:

• Osoby, które zakupiły już bilet na sobotnie spotkanie rezerw w naszym sklepie stacjonarnym w galerii Cuprum Arena, mogą udać z dowodem zakupu do Fanshopu w celu dokonania zwrotu. Warunkiem jest przyjście z zakupioną wejściówką
  • Kibice, którzy posiadają wejściówki na mecz z Lechią Gdańsk, proszeni są o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bilety@zaglebie.com
źródło: Własne, zaglebie.com