- Czuję niedosyt i rozczarowanie tym wynikiem. Po tylu sytuacjach powinniśmy strzelić w pierwszej połowie co najmniej jedną bramkę - mówił zmartwiony po meczu trener Piotr Stokowiec.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia Lubin)

- Czuję niedosyt i rozczarowanie tym wynikiem. Po tylu sytuacjach powinniśmy strzelić w pierwszej połowie co najmniej jedną bramkę. Przejęliśmy kontrolę nad meczem i mieliśmy mnóstwo okazji. Straciliśmy bramkę w nieoczywistej sytuacji, gdy zabrakło dyscypliny. Musimy się nauczyć "zabijać" takie mecze. Skuteczność jest do poprawy. W tym celu sprowadziliśmy Kurminowskiego, ale jest z nami dopiero trzy dni i dziś dostał pierwsze minuty. Żeby zdominować ten mecz, musieliśmy się mocno natrudzić. Dominowaliśmy, lecz zawiodła skuteczność. Jest to element, nad którym będziemy pracować w najbliższym czasie, bo dziś straciliśmy dwa punkty.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Stadion Zagłębia 04-09-2022, 12:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 8. kolejka

(0:0)
źródło: zaglebie.com

05.09.22 21:59
Do Horacy (Gość)
Nie wiem co ty oglądasz ale napewno nie ZL. Skoro dla ciebie Jach i Makowski to niewypały to udaj się do okulisty lub zmień kanał w telewizorze.

05.09.22 12:49
Horacy (Gość)
A ja już wiem że z tym trenerem tylko do niższej ligi, opowiadał będzie te dyrdymaly na okrągło a w tabeli zaraz strefa spadkowa i poprawy gry nie widać, ten Kopacz, Jach Makowski to jakieś niewypały transferowe za które odpowiada Stokowiec, jak najszybciej go wywalić.

05.09.22 09:19
guest profile picture
Niewystawianie Gruzinów i Poletanowica powinno pomóc w uzyskiwaniu lepszych wyników

05.09.22 05:47
A ja czuję przesyt i niedowierzanie, że ktoś kto pracuje w ekstraklasie jako trener ,po raz kolejny remisuje bądz przegrywa mecz w podobny sposób, kiedy Pan się nauczy by wygrywać trzeba grać  cały mecz, nie fragmenty czy połowy, panie Stokowiec może lepiej by to wyglądało jak by pan zaczął bajki dzieciom przed snem opowiadać a nie zajmować się czym o czym pan nie ma pojęcia. Miej pan trochę honoru i nie oszukuj ludzi opowiadaniami w kółko o tym samym. Powiedz chodz pan raz że dałem ciałą ale uczę się i przeproś pan chłopaków że przez nieprzemyślane zmiany i brak pomysłu na grę nie zdobyliśmy 3 punktów

04.09.22 20:43
Do 89Gość - Nie zgadzam się, atutem Adamskiego jest napewno gra tyłem do bramki, dzis pare fajnych zagrań czy przytrzymań piłki. Sam uważam ze to za mało Jak na napastnika i wolałbym dać szanse Sławińskiemu.

04.09.22 20:41
guest profile picture
Może by tak więcej ćwiczyć wykańczanie akcji i koncentrację. a Boharowi proszę wbić do głowy że piłka nożna to sport zespołowy.

04.09.22 19:53
Rozczarowanie a od 75 minuty autobus zmiany nie trafione.

04.09.22 18:17
guest profile picture
Cos drgnelo u Bohara i lysego Gruzina, ale celowniki rozregulowane. Goscie inkasujacy takie pensje i nie potrafia celnie huknac na tala duza bramke.. Kopacz to jest juz parodysta niestety i im szybciej go odstawimy na lawke tym lepiej dla nas. Adamski do rezerw, nie chce tego chlopaka wiecej ogladac, przykro mi nie nadaje sie, zero atutow.