- Ta wygrana da nam trochę oddechu, ale dalej jesteśmy skoncentrowani i będziemy chcieli podtrzymać naszą passę - powiedział szkoleniowiec „Miedziowych”, Piotr Stokowiec po zwycięstwie Zagłębia nad Termaliką Nieciecza.

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin)

- Jest to dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Wierzyłem w zespół i wiedziałem, że dobrze się przygotowaliśmy do tego meczu. Drużynie potrzebne są zwycięstwa. Można uszczelnić obronę, ale jak się nie wygrywa, to racja zawsze jest zachwiana. Wiedziałem, że to przyniesie efekty. To już jest czwarty nasz mecz bez porażki i trzecie czyste konto. Cieszą mnie również bramki Patryka Szysza, bo w ostatnich dwóch meczach nie byłem z zadowolony z jego gry, ale o tym rozmawialiśmy. Próbowaliśmy w tym meczu prowadzić grę, dominować i wychodzić pressingiem. Przyjechaliśmy tu wygrać, ale to nie było łatwe, ponieważ Termalica jest innym zespołem niż jesienią. Cieszę się, że zmiennicy pokazali jakość, dla mnie każdy jest ważny. Każdy ma do wypełnienia swoja role i dziś rezerwowi odparli napór oraz uspokoili grę. Cieszę się, bo to ważne zwycięstwo i można powiedzieć, że udało nam się odmienić ten zespół. Od września jest to także pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Zagłębia. Ta wygrana da nam trochę oddechu, ale dalej jesteśmy skoncentrowani i będziemy chcieli podtrzymać naszą passę.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin

Stadion w Niecieczy 11-03-2022, 18:00