mkszaglebie.pl

Podsumowanie 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy [WYNIKI, TABELA, STRZELCY, ASYSTENCI]

08.11.2022, 21:47:00
Patryk Olszak/zaglebie.com

Czwarty ligowy mecz bez zwycięstwa z rzędu, mizernie w dorobku bramkowym... Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Wyniki 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Piątek, 4 listopada 2022
18:00 STAL MIELEC 3:0 ZAGŁĘBIE LUBIN
20:30 LEGIA WARSZAWA 2:1 LECHIA GDAŃSK
Sobota, 5 listopada 2022
12:30 PIAST GLIWICE 0:2 WARTA POZNAŃ
15:00 CRACOVIA 1:0 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
17:30 POGOŃ SZCZECIN 1:4 GÓRNIK ZABRZE
20:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7:1 WISŁA PŁOCK
Niedziela, 6 listopada 2022
12:30 MIEDŹ LEGNICA 1:0 ŚLĄSK WROCŁAW
15:00 WIDZEW ŁÓDŹ 1:3 RADOMIAK RADOM
17:30 LECH POZNAŃ 3:2 KORONA KIELCE 

Tabela po 16. kolejce PKO BP Ekstraklasy 2022/2023 

Poz Drużyna M Pkt Z R P Br
1 Raków Częstochowa 16 38 12 2 2 33-11
2 Legia Warszawa 16 31 9 4 3 24-19
3 Widzew Łódź 16 26 8 2 6 21-17
4 Pogoń Szczecin 16 26 7 5 4 27-24
5 Stal Mielec 16 26 8 2 6 24-21
6 Cracovia 16 25 7 4 5 18-11
7 Wisła Płock 16 25 7 4 5 28-24
8 Lech Poznań 15 25 7 4 4 18-14
9 Warta Poznań 16 24 7 3 6 17-15
10 Radomiak Radom 16 23 7 2 7 20-21
11 Górnik Zabrze 15 20 5 5 5 25-23
12 Śląsk Wrocław 16 20 5 5 6 17-22
13 Jagiellonia Białystok 16 18 4 6 6 24-24
14 Zagłębie Lubin 16 17 4 5 7 12-25
15 Lechia Gdańsk 15 14 4 2 9 15-26
16 Piast Gliwice 16 13 3 4 9 15-21
17 Korona Kielce 16 13 3 4 9 17-25
18 Miedź Legnica 15 9 2 3 10 15-27

Klasyfikacja strzelców po 16. kolejce PKO BP Ekstraklasy 2022/2023  

Gole

Imię i nazwisko 

9 Davo (Wisła Płock)
8 Marc Gual (Jagiellonia Białystok), Saïd Hamulic (Stal Mielec), Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
7 Jakub Łukowski (Korona Kielce), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze 1, Raków Częstochowa 6), Szymon Włodarczyk (Górnik Zabrze)
6 Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin), Ángelo Henríquez (Miedź Legnica), Mikael Ishak (Lech Poznań)
5 Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Josué (Legia Warszawa), Ivi López (Raków Częstochowa), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Bartłomiej Pawłowski (Widzew Łódź), Fabian Piasecki (Raków Częstochowa), Jordi Sánchez (Widzew Łódź), Kamil Wilczek (Piast Gliwice), Rafał Wolski (Wisła Płock), Adam Zreľák (Warta Poznań)
4 Maciej Domański (Stal Mielec), Benjamin Källman (Cracovia), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Maurides (Radomiak Radom), Michał Rakoczy (Cracovia), Michał Skóraś (Lech Poznań), Bartosz Śpiączka (Korona Kielce), Piotr Wlazło (Stal Mielec)
3 Pontus Almqvist (Pogoń Szczecin), Roberto Alves (Radomiak Radom), Wahan Biczachczjan (Pogoń Szczecin), Robert Dadok (Górnik Zabrze), Erik Expósito (Śląsk Wrocław), Filipe Nascimento (Radomiak Radom), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Władysław Koczerhin (Raków Częstochowa), Marko Kolar (Wisła Płock), Luís Machado (Radomiak Radom), Patryk Makuch (Cracovia), Miguel Luís (Warta Poznań), Kanji Okunuki (Górnik Zabrze), Patrick Olsen (Śląsk Wrocław), Aleksander Paluszek (Górnik Zabrze), Mateusz Wdowiak (Raków Częstochowa), Paweł Wszołek (Legia Warszawa), Luka Zahovič (Pogoń Szczecin), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk)
2 Dawid Abramowicz (Radomiak Radom), Rafał Adamski (Zagłębie Lubin), Afonso Sousa (Lech Poznań), Michael Ameyaw (Piast Gliwice), Dawid Błanik (Korona Kielce), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Chuca (Miedź Legnica), Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Martin Doležal (Zagłębie Lubin), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Erik Janža (Górnik Zabrze), João Amaral (Lech Poznań), Damian Kądzior (Piast Gliwice), Mateusz Kowalski (Jagiellonia Białystok), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Dominik Kun (Widzew Łódź), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Lewandowski (Wisła Płock), Patryk Lipski (Widzew Łódź), Ernest Muçi (Legia Warszawa), Jakub Myszor (Cracovia), Luciano Narsingh (Miedź Legnica), Nené (Jagiellonia Białystok), Koldo Obieta (Miedź Legnica), Lukas Podolski (Górnik Zabrze), Constantin Reiner (Piast Gliwice), Petr Schwarz (Śląsk Wrocław), Łukasz Sekulski (Wisła Płock), Dimítris Stavrópoulos (Warta Poznań), Kristián Vallo (Wisła Płock), Damian Warchoł (Wisła Płock), John Yeboah (Śląsk Wrocław), Maciej Żurawski (Warta Poznań)
1 Rafał Augustyniak (Legia Warszawa), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Łukasz Bejger (Śląsk Wrocław), Maciej Bortniczuk (Jagiellonia Białystok), Carlitos (Legia Warszawa), Fedor Černych (Jagiellonia Białystok), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Heorhij Citaiszwili (Lech Poznań), Milan Corryn (Warta Poznań), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Karol Danielak (Widzew Łódź), Enis Destan (Warta Poznań), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Michał Feliks (Radomiak Radom), Tornike Gaprindaszwili (Zagłębie Lubin), Fryderyk Gerbowski (Stal Mielec), Daníel Leó Grétarsson (Śląsk Wrocław), Jan Grzesik (Warta Poznań), Mateusz Grzybek (Radomiak Radom), Kristoffer Hansen (Widzew Łódź), Mathias Hebo Rasmussen (Cracovia), Fabian Hiszpański (Stal Mielec), Dennis Jastrzembski (Śląsk Wrocław), Jean Carlos Silva (Pogoń Szczecin), Richard Jensen (Górnik Zabrze), Mattias Johansson (Legia Warszawa), Jorge Félix (Piast Gliwice), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Arkadiusz Kasperkiewicz (Stal Mielec), Olaf Kobacki (Miedź Legnica), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Jewhen Konoplanka (Cracovia), Michał Kopczyński (Warta Poznań), Martin Kreuzriegler (Widzew Łódź), Anton Krywociuk (Wisła Płock), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Nika Kwekweskiri (Lech Poznań), Nahuel Leiva (Śląsk Wrocław), Jakub Lewicki (Jagiellonia Białystok), Lisandro Semedo (Radomiak Radom), Florian Loshaj (Cracovia), Łukasz Łakomy (Zagłębie Lubin), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław), Tomasz Makowski (Zagłębie Lubin), Mateusz Matras (Stal Mielec), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Santiago Naveda (Miedź Legnica), Maik Nawrocki (Legia Warszawa), Paweł Olkowski (Górnik Zabrze), Aleksander Pawlak (Wisła Płock), Kyryło Petrow (Korona Kielce), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Tomáš Přikryl (Jagiellonia Białystok), Raphael Rossi (Radomiak Radom), Adam Ratajczyk (Stal Mielec), Matej Rodin (Cracovia), Lindsay Rose (Legia Warszawa), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław), Rauno Sappinen (Piast Gliwice), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Deian Sorescu (Raków Częstochowa), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Strátos Svárnas (Raków Częstochowa), Jakub Sypek (Widzew Łódź), Filip Szymczak (Lech Poznań), Dawid Szymonowicz (Warta Poznań), Maciej Śliwa (Miedź Legnica), Ernest Terpiłowski (Widzew Łódź), Miłosz Trojak (Korona Kielce), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Kristoffer Velde (Lech Poznań), Yuri Ribeiro (Legia Warszawa), Paweł Żyra (Stal Mielec).
Gole samobójcze Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica), Javier Ajenjo Hyjek (Śląsk Wrocław), Patryk Janasik (Śląsk Wrocław), Richard Jensen (Górnik Zabrze), Robert Ivanov (Warta Poznań), Gabriel Kobylak (Radomiak Radom), Dusan Kuciak (Lechia Gdańsk), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bojan Nastić (Jagiellonia Białystok), Kamil Pestka (Cracovia), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), David Stec (Lechia Gdańsk), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce).

Klasyfikacja asystentów po 16. kolejce PKO BP Ekstraklasy 2022/2023

  • 6 ASYST: Rafał Wolski (Wisła Płock).
  • 5 ASYST: Damian Kądzior (Piast Gliwice), Lukas Podolski (Górnik Zabrze), Damian Rasak (Wisła Płock).
  • 4 ASYSTY: Erik Janża (Górnik Zabrze), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Kristian Vallo (Wisła Płock), Paweł Wszołek (Legia Warszawa).
  • 3 ASYSTY: Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Maciej Domański (Stal Mielec), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Victor Garcia (Śląsk Wrocław), Marc Gual (Jagiellonia Białystok), Maurides (Radomiak Radom), Ernest Muci (Legia Warszawa), Bartosz Nowak (Raków Częstochowa), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Kajetan Szmyt (Warta Poznań), Stratos Svarnas (Raków Częstochowa), Adam Zrelak (Warta Poznań).
  • 2 ASYSTY: Pontus Almqvist (Pogoń Szczecin), Łukasz Bejger (Śląsk Wrocław), Dawid Błanik (Korona Kielce), Carlitos (Legia Warszawa), Fedor Cernych (Jagiellonia Białystok), Michał Chrapek (Piast Gliwice), Karol Danielak (Widzew Łódź), Davo (Wisła Płock), Ilkay Durmus (Lechia Gdańsk), Daniel Leo Gretarsson (Śląsk Wrocław), Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin), Said Hamulic (Stal Mielec), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Josue (Legia Warszawa), Olaf Kobacki (Miedź Legnica), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Dominik Kun (Widzew Łódź), Mikołaj Lebedyński (Stal Mielec), Ivi Lopez (Raków Częstochowa), Filipe Nascimento (Radomiak Radom), Nene (Jagiellonia Białystok), Dani Pacheco (Górnik Zabrze), Fabian Piasecki (Raków Częstochowa), Jordi Sanchez (Widzew Łódź), Łukasz Sekulski (Wisła Płock), Michal Siplak (Cracovia), Filip Szymczak (Lech Poznań), Ernest Terpiłowski (Widzew Łódź), Mateusz Wdowiak (Raków Częstochowa), Maciej Żurawski (Warta Poznań).
  • 1 ASYSTA: Dawid Abramowicz (Radomiak Radom), Roberto Alves (Radomiak Radom), Zoran Arsenić (Raków Częstochowa), Makana Baku (Legia Warszawa), Filip Balaj (Cracovia), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Jurich Carolina (Miedź Legnica), Thabo Cele (Radomiak Radom), Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec), Alan Czerwiński (Lech Poznań), Szymon Czyż (Raków Częstochowa), Conrado (Lechia Gdańsk), Adrian Danek (Korona Kielce), Cheikhou Dieng (Zagłębie Lubin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Marcin Flis (Stal Mielec), Mariusz Fornalczyk (Pogoń Szczecin), Dominik Furman (Wisła Płock), Jens Martin Gammelby (Miedź Legnica), Fryderyk Gerbowski (Stal Mielec), Krystian Getinger (Stal Mielec), Guram Giorbelidze (Zagłębie Lubin), Jan Grzesik (Warta Poznań), Javier Ajenjo Hyjek (Śląsk Wrocław), Mikael Ishak (Lech Poznań), Rafał Janicki (Górnik Zabrze), Richard Jensen (Górnik Zabrze), Jakub Jugas (Cracovia), Otar Kakabadze (Cracovia), Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk), Benjamin Kallman (Cracovia), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Michał Kaput (Radomiak Radom), Arkadiusz Kasperkiewicz (Stal Mielec), Aleksandros Katranis (Piast Gliwice), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Gabriel Kirejczyk (Piast Gliwice), Bartłomiej Kłudka (Zagłębie Lubin), Gabriel Kobylak (Radomiak Radom), Marko Kolar (Wisła Płock), Martin Konczkowski (Śląsk Wrocław), Jewhen Konoplianka (Cracovia), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Vladan Kovacević (Raków Częstochowa), Kamil Kruk (Zagłębie Lubin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Leandro (Radomiak Radom), Nahuel Leiva (Śląsk Wrocław), Filip Lesniak (Wisła Płock), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Florian Loshaj (Cracovia), Łukasz Łakomy (Zagłębie Lubin), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Luis Machado (Radomiak Radom), Niilo Maenpaa (Warta Poznań), Tomasz Makowski (Zagłębie Lubin), Przemysław Maj (Stal Mielec), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Carlos Julio Martinez (Miedź Legnica), Luis Mata (Pogoń Szczecin), Mateusz Matras (Stal Mielec), Konrad Matuszewski (Warta Poznań), Hubert Matynia (Miedź Legnica), Nemanja Mijusković (Miedź Legnica), Jakub Myszor (Cracovia), Luciano Narsingh (Miedź Legnica), Bojan Nastić (Jagiellonia Białystok), Janusz Nojszewski (Korona Kielce), Fabio Nunes (Widzew Łódź), Aleksander Paluszek (Górnik Zabrze), Bartłomiej Pawłowski (Widzew Łódź), Joel Pereira (Lech Poznań), Mathias Hebo Rasmussen (Cracovia), Pedro Rebocho (Lech Poznań), Robert Pich (Legia Warszawa), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Michał Rakoczy (Cracovia), Adam Ratajczyk (Stal Mielec), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław), Petr Schwarz (Śląsk Wrocław), Lisandro Semedo (Radomiak Radom), Oskar Sewerzyński (Korona Kielce), Kacper Sezonienko (Lechia Gdańsk), Jean Carlos Silva (Pogoń Szczecin), Michał Skóraś (Lech Poznań), Afonso Sousa (Lech Poznań), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Serafin Szota (Widzew Łódź), Jewgienij Szykawka (Korona Kielce), Bartosz Śpiączka (Korona Kielce), Dalibor Takac (Korona Kielce), Kristers Tobers (Lechia Gdańsk), Grzegorz Tomasiewicz (Piast Gliwice), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Kostas Triantafyllopulos (Pogoń Szczecin), John Yeboah (Śląsk Wrocław), Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok), Nobert Wojtuszek (Górnik Zabrze), Luka Zarandia (Korona Kielce), Mario Zebić (Korona Kielce), Benedikt Zech (Pogoń Szczecin), Luka Zahović (Pogoń Szczecin), Paweł Zieliński (Widzew Łódź).

Stal Mielec - Zagłębie Lubin

Stadion MOSiR, Mielec 04-11-2022, 18:00
PKO BP Ekstraklasa, 16. kolejka

(3:0)
(0:0)
źródło: Własne, gol24.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)



Brak komentarzy!