Raków Częstochowa rozgromił przed własną publicznością Zagłębie Lubin, wygrywając aż 5:0. Co do powiedzenia po końcowym gwizdku arbitra mieli szkoleniowcy obu zespołów?

Waldemar Fornalik (Zagłębie Lubin)

- Opinia może być jedna. Musimy przeprosić kibiców. To co dziś pokazaliśmy jest nie do przyjęcia. Czekaja nas analizy i męskie rozmowy.

Dawid Szwarga (Raków Częstochowa)

- Gratulacje dla drużyny nie tylko za wynik, ale też za styl. Od początku sezonu możemy liczyć na wypełniony stadion i myślę, że ten mecz był nagrodą dla kibiców za to, że są z nami i nas wspierają. Byliśmy dzisiaj kompleksową drużyną. Potrafiliśmy zagrozić po pressingu, atakiem pozycyjnym i stałymi fragmentami gry. Wszystko było dziś na wysokim poziomie. Tym bardziej takie zwycięstwo cieszy, bo zostało odniesione pod kontrolą.

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 05-11-2023, 15:00