mkszaglebie.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze słowami komentarza szkoleniowców Zagłębia Lubin oraz Chojniczanki Chojnice po sensacyjnym zwycięstwie II-ligowca nad lubinianami.

Martin Sevela (Zagłębie Lubin):

- Jesteśmy smutni. Klub zrobił wszystko, aby boisko było gotowe na ten mecz. Nastawienie przed meczem było odpowiednie, ale już w 15. sekundzie przeciwnik otrzymał rzut karny. Rywale sprawili nam prezent i nie trafili z jedenastu metrów. Mamy problem w ataku. W czwartym meczu z rzędu nie strzeliliśmy bramki. Nasza jakość nie jest na takim poziome, jaki byśmy chcieli prezentować. Nie zdobyliśmy bramki z drugoligowym zespołem. Mieliśmy nadzieję, że w dobrych nastrojach przystąpimy do następnego meczu ligowego. Musimy podjąć pewne decyzje. Dziś nasza prezentacja na boisku była katastrofalna.

Adam Nocoń (Chojniczanka Chojnice):

 - Mnie najbardziej cieszy to, że pokazaliśmy dziś dobrą grę. Graliśmy mądrze i nie było to przypadkowe zwycięstwo. Szczególnie w pierwszej połowie stworzyliśmy kilka dogodnych okazji. Niewykorzystany rzut karny na początku meczu nie podłamał naszej drużyny. Broniliśmy się dobrze i wygraliśmy w karnych, pomimo że w lidze wcześniej kilka z nich przestrzeliliśmy. Drużyna pokazała charakter i to, na co ją stać. Cieszymy się, ze zwycięstwa i w dobrych nastrojach wracamy do Chojnic.

Zagłębie Lubin - Chojniczanka Chojnice

Stadion Zagłębia Lubin 11-02-2021, 17:30
Fortuna Puchar Polski, 1/8 finału

(0:0)
(0:0)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)12.02.2021 17:00
Czyli powoli coś trenerowi świta że jest związek przyczynowo skutkowy pomiędzy wystawianiem Mraza i nie strzelaniem bramek przez Zagłębie.
Gdyby już rok temu Mraz był w Zagłębiu to Białek pewnie by kopał piłkę w rezerwach albo odszedł do Rakowa czy Płocka.
12.02.2021 12:30
Czyli ewidentne działanie na szkode klubu. Może dostali takiezadanie spuścić klub na dno
12.02.2021 12:14
Mati
Czyli jak by nie patrzeć absolutnie cała drużyna ma zjazd, bo ja nie jestem również w stanie jakoś pozytywnie ocenić kogokolwiek. Może Bartolewski to jedyny z tych "młodszych", który stara się podnosić poziom.
Nawet Hładun - gość który według mnie zawsze miał swój poziom to jak widzę podczas meczu jak idzie do niego piłka po ziemi to kropla potu leci mi po czole jak pomyślę co się zaraz może wydarzyć. Nie wiem czemu oni swoich słabych punktów nie stawiają za absolutny priorytet.
I moje ulubione : na filmach z Turcji jak stawiali piłkę na rzut wolny - co jedna to piękniejsza same okna. Na meczu jak jakiś kopacz się zdecyduje strzelić to piłka w trybunach. Ciekawe.
11.02.2021 22:54
Wyliczył ktoś może jaką jest średnia pkt Seveli? 1,5 pkt na mecz chyba nie przekroczył? Wiem że ryba psuje się od głowy, ale takie wynalazki jak Bednarczyk, Mraz czy ten pajac z Poznania to jego kwiatki. Stocha bym jeszcze nie przekreslal, ale nikt o zdrowych zmysłach w formie nie przychodzi do Zagłębia, jeżeli kolesia pol roku nikt poważny nie chciał tzn że jest pod forma5. Do tego dochodzi totalny zjazd formy Starzyńskiego, którego trzeba jak najszybciej wypchnac z klubu razem z sirkiem. Poręba również nie daje jakosci- ulubione słowo seveli, koleś wyraźnie jedzie na to że jest mlodziezowcem, ale jak ma się rozwijać mając u boku Filipa. Szysz jakby też wpuścił z tonu, drazic czasami za dużo kombinuje. Szkoda gadać, jankowski smieciaro miej honor i odejdz

Edytowano : 2021-02-11 22:59:03

Zapomniałem o ruskim, ten to zjazd ma niesamowity
11.02.2021 22:03
Nie łudźmy się nadzieją. I tak trener poleci, nie kopacz.
11.02.2021 21:50
Mati spokojnie jestem daleki od zmiany trenera trzeba zmienić piłkarzy trener to dodatek a jak ktoś nie ma talentu rób jeżeli ktoś nie wykonuje swojej pracy rzetelnie to zostaje zwolniony a mam wrażenie że kopacze nie grają tego co chce trener zacznijmy od nich i się zobaczy
11.02.2021 21:48
Cwela co mecz to samo p...... pakuj się i won.
11.02.2021 21:44
No sevela chyba czas się powoli zawijać