We wtorkowy wieczór Zagłębie II Lubin podejmie Foto-Higienę Gać. Tym samym podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego będą mieli okazję, by zrehabilitować się po dotkliwej porażce z wrocławską Ślęzą (2:5). Co słychać w ekipie „Miedziowych”? Jak spisują się nasi najbliżsi rywale? Zapraszamy na krótką zapowiedź meczu 7. kolejki III ligi gr. III.

„Miedziowi” z dorobkiem ośmiu oczek plasują się aktualnie na 8. lokacie. Bilans Zagłębia II Lubin jest aktualnie idealnie równy, zanotowaliśmy bowiem dwa zwycięstwa, dwa remis i dwie porażki. Ostatni mecz naszego zespołu miał miejsce 4 września. W tamto niedzielne popołudnie lubinianie musieli uznać wyższość Ślęzy, ulegając wrocławianom 2:5. Bramki dla naszego zespołu w meczu z wiceliderem zdobywali Łukasz Łakomy i Tomasz Pieńko. Klikając tutaj, możecie przeczytać obszerną relację z tego spotkania.

Co słychać w szeregach Foto-Higieny? Nasi najbliżsi rywale zajmują aktualnie 15. lokatę (są tuż nas strefą spadkową) z pięcioma punktami na koncie. Bilans zespołu z Gaci to: jedno zwycięstwo, dwa remisy i trzy porażki. W zeszłej serii gier Foto-Higiena podzieliła się punktami ze Stalą Brzeg, a bramki dla 16. siły zeszłego sezonu zdobywali Filip Szczypkowski i Sebastian Jaroszyński.

Podrażnieni po porażce we Wrocławiu „Miedziowi” nie będą musieli zbyt długo czekać na okazję do rehabilitacji. Do Lubina przyjedzie wszak zespół, któremu jedynie lut szczęścia pozwolił na utrzymanie się w III lidze (a raczej wycofanie się z rozgrywek Ruchu Zdzieszowice). Początek starcia z niżej notowanym rywalem już o godzinie 17:00. Spotkanie zostanie rozegrane tradycyjnie na boisku nr. 4 AP Zagłębie, a wstęp dla kibiców jest wolny.

źródło: Własne