Po dość długiej przerwie dała znać o sobie Policja, która zawnioskowała do Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego o zamknięcie sektora gości i trybuny "Przodek" na trzy najbliższe spotkania, czyli z Pogonią Szczecin, Górnikiem Zabrze oraz Widzewem Łódź.

Ostatecznie Wojewoda nie przychylił się do wszystkich wniosków postawionych przez Policję i zdecydował się jedynie na zamknięcie sektora gości na najbliższym meczu z Pogonią Szczecin. Szczegóły wraz z pismem można poznać poniżej.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Stadion Zagłębia 11-03-2023, 17:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 24. kolejka

0:1
(0:0)
źródło: Własne, portowcy.org

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (2)11.03.2023 12:00
guest profile picture
lolo44 (Gość)
JA NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ JAK TAKI ŚMIESZNY WOJEWODA MA COŚ DO STADIONÓW PRZECIEŻ TO NIE JEST JEGO WŁASNOŚĆ TO JEST TAK JAK BY ON NIE POZWOLIŁ MI W MOIM DOMU PRZYJMOWAĆ GOŚCI TO JEST JAKAŚ PARANOJA PRZECIERŻ POTO BUDOWALI STADIONY ŻEBY MOGLI KIBICE OGLĄDAC MECZE WIDAĆ EWIDENTNIE ŻE GOŚCIOWISIĘ NUDZI I NIE MA CO ROBIĆ WIĘC WZIOŁ SIĘ ZA TEMAT ZASTĘPCZY CZYLI KIBICÓW LEPIEJ NIECH SIĘ WEZNIE ZA UKRAIŃCÓW ,A JAK NIEMA CO ROBIĆ TO NIECH SIĘ ROZBIERZE I PILNUJE UBRANIA PZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW WZL \\LOLO44\\ PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW NIE DLA WOJEWODY

processing comment
10.03.2023 22:18
guest profile picture
Mam nadzieję że goście przyjadą w komplecie...

processing comment