mkszaglebie.pl

- ŁKS grał bardzo dobrze, nie dawał nam czasu i wywierał presję już na naszej połowie. Nie biegaliśmy odpowiednio, podejmowaliśmy złe decyzje i zbyt wolno rozgrywaliśmy akcje - mówił po przegranym 2:3 meczu z ŁKS-em trener Martin Ševela.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Myślę, że mecz trzymał w napięciu, niestety bez dobrego wyniku dla nas. Nie graliśmy tego, o czym rozmawialiśmy na odprawie. ŁKS grał bardzo dobrze, nie dawał nam czasu i wywierał presję już na naszej połowie. Nie biegaliśmy odpowiednio, podejmowaliśmy złe decyzje i zbyt wolno rozgrywaliśmy akcje. To był diametralnie inny mecz niż ze Śląskiem. Na początku meczu mieliśmy szanse Drazicia i Szysza. Trzeba przyznać, że bramki które zdobyliśmy padły w szczęśliwych okolicznościach. Mecz był wyrównany, ale gra się na bramki, nie na posiadanie piłki. Musimy się przygotować na kolejny mecz. Wciąż mamy szanse na awans do górnej ósemki, ale musimy się dobrze przygotować i wreszcie zacząć punktować na wyjeździe.

ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin

Stadion MOSiR 04-03-2020, 18:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 25

(3:2)
(2:1)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)05.03.2020 18:03
Ależ oczywiście że mamy tylko trzeba jeszcze chcieć je wykorzystać a niekiedy odnoszę wrażenie że mimo iż rywale dają nam szansę aby w tej ósemce się znaleść wybitnie wręcz nam nie zależy szkolne błędy nonszalancja i wiązane butów co pięć minut po prostu trafia mnie szlak jak to widzę ŁKS gryzł wczoraj trawę a my na ich tle wyglądaliśmy jak 3 liga nigdy więcej nie chce wiedzieć takiego lekcjiowarzenia przeciwnika
05.03.2020 06:56
Wciąż mamyvszanse na górna ósemke, zapomniał dodać że tylko matematyczna.