Zagłębie Lubin poinformowało na swojej stronie, że przed spotkaniem 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań zorganizowana zostanie Strefa Kibica.

Informacja prasowa klubu

Strefa kibica będzie otwarta od godziny 15:00 na terenach zielonych przed budynkiem głównym Stadionu Zagłębia. Nie zabraknie na niej animatorek, które umilą czas wszystkim dzieciom malując buzie czy rozdając drobne gadżety naszego Klubu. Oprócz tego w strefie będą odbywały się liczne konkursy z nagrodami, a także dmuchańce i inne atrakcję dla najmłodszych kibiców. Spragnieni i głodni fani również znajdą coś dla siebie w strefie gastronomicznej. Meteorolodzy zapowiadają w niedzielny wieczór 24 stopnie, więc to idealna pogoda na oglądanie meczu z trybun.

Nie czekaj i kup bilet na mecz z Lechem Poznań już teraz - KLIK!

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Stadion Zagłębia 07-08-2022, 17:30