Według informacji Piotra Koźmińskiego z Super Expressu, NK Osijek ponowiło ofertę za skrzydłowego Zagłębia Lubin - Damjana Bohara.

Wcześniej Super Express informował już o tym, że poprzednia oferta NK Osijek, opiewająca na 400 000 euro, została przez nasz klub odrzucona. Dziś Piotr Koźmiński podał informację, że chorwacki klub postanowił złożyć nową propozycję.

Najnowsza oferta NK Osijek, którego trenerem jest od niedawna Nenad Bjelica, opiewa na 500 000 euro i zawiera klauzulę mówiącą o przekazaniu 10% wartości kolejnego transferu na rzecz "Miedziowych". W związku z tym, że lubinianie oczekują za Damjana około miliona euro, również i ta oferta zapewne zostanie odrzucona.

Bohar to jeden z najlepszych obcokrajowców grających w Zagłębiu Lubin w ostatnich latach. Do tej pory rozegrał dla "Miedziowych" 77 meczów, w których zdobył aż 27 bramek i zanotował 14 asyst. Jak na skrzydłowego jest to wynik naprawdę obiecujący i w przypadku odejścia Bohara, Zagłębie zapewne jego brak odczuje.

Aktualizacja 11-09-2020 godz. 17:30:

Dziennikarz Piotr Koźmiński z „Super Expressu” poinformował, że Zagłębie Lubin odrzuciło ponowioną ofertę chorwackiego Nk Osijek za Damjana Bohara.

źródło: Super Express