mkszaglebie.pl

Według informacji Piotra Koźmińskiego z Super Expressu, NK Osijek ponowiło ofertę za skrzydłowego Zagłębia Lubin - Damjana Bohara.

Wcześniej Super Express informował już o tym, że poprzednia oferta NK Osijek, opiewająca na 400 000 euro, została przez nasz klub odrzucona. Dziś Piotr Koźmiński podał informację, że chorwacki klub postanowił złożyć nową propozycję.

Najnowsza oferta NK Osijek, którego trenerem jest od niedawna Nenad Bjelica, opiewa na 500 000 euro i zawiera klauzulę mówiącą o przekazaniu 10% wartości kolejnego transferu na rzecz "Miedziowych". W związku z tym, że lubinianie oczekują za Damjana około miliona euro, również i ta oferta zapewne zostanie odrzucona.

Bohar to jeden z najlepszych obcokrajowców grających w Zagłębiu Lubin w ostatnich latach. Do tej pory rozegrał dla "Miedziowych" 77 meczów, w których zdobył aż 27 bramek i zanotował 14 asyst. Jak na skrzydłowego jest to wynik naprawdę obiecujący i w przypadku odejścia Bohara, Zagłębie zapewne jego brak odczuje.

Aktualizacja 11-09-2020 godz. 17:30:

Dziennikarz Piotr Koźmiński z „Super Expressu” poinformował, że Zagłębie Lubin odrzuciło ponowioną ofertę chorwackiego Nk Osijek za Damjana Bohara. 

źródło: Super Express

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)11.09.2020 09:08
Obecna polityka transferowa przedstawia obraz tego jak pisuarowcy rzadza calym KGHM... ch**nia z pisiornia... sprzedadza Bohara bo pare jewro wpadnie a nastepcy nie... Swierczok, Pawlowski, nie wierze, ze nie bylo ich stac na nich, jak slysze, ze kasa za Bialka poszla wylacznie na akademie to czytam miedzy wierszami, ze pierwsza druzyna nie jest najwazniejsza.... kolejny sezon bedziemy sie kopac z koniem... wazne, ze panowie z rady maja swoje cieple posadki... tutaj trzeba rewolucji, albo dalej bedziemy ogladac festiwal nepotyzmu i zenady
10.09.2020 22:03
Czy teraz czy za rok Bohar odejdzie pytanie tylko brzmi kto go zastąpi. Dzisiaj Śląsk podpisał trzyletni kontrakt z Pawłowskim, ma zarabiać 70 tys. za miesiąc, my nawet takiej kwoty nie będziemy mogli zaoferować następcy Bohara, więc nie piszcie że mamy komuś płacić po 100 tys. Jedna gwiazda nam wystarczy :)
10.09.2020 20:03
No to pora ruszyć dupkę i dać Boharowi 100-120 k tak jak "gwiaździe" człapiącemu :-) przedłużyć kontrakt o 2-3 lata i wtedy sprzedać jak chce Bohar odejść. Bo jak nie to za 3 miechy Bohar podpisze kontrakt z kim będzie chciał i odejdzie za darmo a to już będzie mega kompromitacja że następny filar Zagłębia odszedł za friko.
A ja to w ogóle mam wrażenie że cała polityka naszego kochanego Zagłębia polega na tym że chcemy zjeść ciastko i mieć ciągle to ciastko :-). A tak się niestety nie da .
10.09.2020 19:26
Obawiam się, ze jak zaproponują 600 tys to niestety Bohar odejdzie.