- Zmiany dały nam sporo energii i jakości - stwierdził po wygranej z Zagłębiem szkoleniowiec gdańskiej Lechii, Tomasz Kaczmarek.

Tomasz Kaczmarek (Lechia Gdańsk)

- Gratuluję mojemu zespołowi wygranej. Budowa zespołu powinna rozpocząć się od mentalności i wiary we własne umiejętności i to dzisiaj było widać. Zmiany dały nam sporo energii i jakości. Są to cechy dobrej drużyny, ponieważ z ławki możemy wydatnie pomóc w czasie meczu. KGHM Zagłębie agresywnie i mocno podeszło do tego spotkania, my popełnialiśmy błędy zwłaszcza w pierwszej połowie, która była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Nie udawało nam się spełniać założeń taktycznych. Pomimo dobrych wyników jakie osiągamy, wiem w jakim miejscu jesteśmy i ile jeszcze pracy przed nami. Musimy popracować nad detalami, by nie przytrafiały nam się takie błędy jak dziś. Niemniej jednak zespół pokazał jaką ma osobowość, co jest podstawą tego, żeby coś razem osiągnąć.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Polsat Plus Arena Gdańsk 06-11-2021, 17:30