- Jest to dla nas bezcenne zwycięstwo, patrząc na to w jakiej sytuacji jesteśmy. Musimy szukać punktów w każdym spotkaniu - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Waldemar Fornalik, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Na pewno jest to dla nas bezcenne zwycięstwo, patrząc na to w jakiej sytuacji jesteśmy. Musimy szukać punktów w każdym spotkaniu. Uważam, że był to solidny mecz w naszym wykonaniu. Żeby wygrać w Poznaniu czasami oprócz umiejętności potrzebujesz trochę szczęścia i to szczęście było dziś przy nas. Do tego dołożyliśmy także sporo poświęcenia i woli walki za co należą się pochwały moim zawodnikom. Po nienajlepszym meczu z Piastem dokonaliśmy kilku zmian, które pozytywnie wpłynęły na drużynę. Zdobyliśmy dwie bramki i co najmniej jedną mogliśmy jeszcze strzelić. Jest to dla nas cenne zwycięstwo, bo tu niejedna drużyna wraca z Poznania bez zdobyczy punktowej.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Stadion Poznań 19-02-2023, 15:00