Zapraszamy do zapoznania się ze słowami pomeczowego komentarza trenera Waldemara Fornalika po wygranej „Miedziowych” 2:0 z Widzewem Łódź.

Waldemar Fornalik (Zagłębie Lubin)

- Na pewno nie są to łatwe spotkania, kiedy gra się z przysłowiowym nożem na gardle. Muszę powiedzieć, że mecz był ciekawy patrząc na ilość stworzonych sytuacji przez obie drużyny. O to chodzi w piłce nożnej – widzieliśmy dziś dużo dobrej gry. Byliśmy skuteczniejsi, również Sokratis Dioudis obronił kilka trudnych sytuacji. Cieszymy się z tych punktów, które są dla nas bardzo istotne. Temat utrzymania nie jest jeszcze zamknięty. Wiemy, że trzeba jeszcze kilka punktów zdobyć. Pogratulowałem mojej drużynie charakteru i zaangażowania, bo tego nam dziś nie zabrakło.

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Stadion Zagłębia 29-04-2023, 17:30