- Mogliśmy pokusić się jeszcze o trzeciego gola, ale zabrakło nam skuteczności pod bramką rywala - powiedział na konferencji prasowej po zwycięstwie 2:0 nad Stalą Mielec trener Zagłębia, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Myślę, że w dobrym stylu zakończyliśmy rundę wiosenną w Lubinie. Dzisiejszy mecz był niejako nagrodą dla zawodników za to, co musieli wziąć na siebie w ostatnich spotkaniach. Wygrana w tamtych trzech meczach spowodowała, że mogliśmy z większym spokojem podejść do dzisiejszego spotkania ze Stalą. Uważam, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu, choć w drugiej połowie oddaliśmy Stali pole. Mogliśmy pokusić się jeszcze o trzeciego gola, ale zabrakło nam skuteczności pod bramką rywala. Jesteśmy zadowoleni z wygranej, naszego dorobku w tabeli, a także z naszej postawy na boisku.

Zagłębie Lubin - Stal Mielec

Stadion Zagłębia 19-05-2023, 18:00