- Najważniejsze są punkty i z tego się bardzo cieszymy - mówił na konferencji prasowej po wygranej Zagłębia Lubin z Radomiakiem Radom szkoleniowiec „Miedziowych”, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Zarówno my, jak i Radomiak wiedzieliśmy doskonale jak ważny jest to mecz w kontekście tabeli. Widać było duże zaangażowanie i wolę walki. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wręcz wzorowa – świetne akcje, kapitalne gole. W drugiej bardzo ważna była bramka na 4:1 w naszym wykonaniu, ale wiedzieliśmy, że Radomiak nie odpuści, bo czasu było bardzo dużo. Szkoda, że tak nerwowo, ale najważniejsze są punkty i z tego się bardzo cieszymy. Z tego co mi podpowiada Pan Piotr nasz rzecznik prasowy to kilka takich rzeczy się wydarzyło – od niepamiętnych czasów nasz zawodnik zdobył hattricka, strzeliliśmy przynajmniej trzy bramki i wreszcie 10 bramek przekroczonych przez napastnika. To też jest taka mała satysfakcja.

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 28-04-2024, 12:30