- Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić, nieistotne jak wysoko, ale mieliśmy dobre sytuacje na bramki - mówił na konferencji prasowej po porażce 0:2 z Wisłą Płock szkoleniowiec Zagłębia Lubin, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (Zagłębie Lubin)

- Trudno być zadowolonym, jeśli przegrywa się 0:2. Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić, nie istotne jak wysoko, ale mieliśmy dobre sytuacje na bramki. Nasza lekkomyślna strata spowodowała prowadzenie Wisły. Druga bramka również padła po naszym błędzie. Później trudno było nam stworzyć groźną sytuację w polu karnym Wisły. Kluczowa była pierwsza połowa. Jeśli nie zdobywa się bramek, to każdy błąd może być kosztowy. Nie jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego meczu, a szczególnie z tego, co wydarzyło się w drugiej częsci meczu.

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Stadion im. K. Górskiego 08-04-2023, 12:30