- Zagłębie Lubin jest inne niż jesienią. Teraz jest to solidna i zorganizowana drużyna - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (Piast Gliwice)

- Na pewno zagraliśmy solidny mecz z solidną drużyną. Mam na myśli szczególnie grę w defensywie. Dobrze funkcjonowaliśmy i jak każdy zespół, chcieliśmy wygrać, ale to nam się nie udało. Mieliśmy swoje okazje, takie jak ta Michała Chrapka w pierwszej części spotkania, po której mogła paść bramka. Zespół Zagłębia Lubin jest inny niż jesienią. Teraz jest to solidna i zorganizowana drużyna. Zabrakło nam w kluczowych momentach pomysłu, aby doprowadzić do groźnych sytuacji, ale nie było to łatwe z dobrze zorganizowanym zespołem Zagłębia. Podzieliliśmy się dziś punktami i myślę, że jest to zasłużony remis.

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Stadion Zagłębia 05-03-2022, 17:30