Na klubowym kanale Youtube pojawił się wywiad z dyrektorem Burlikowskim, który pokusił się o podsumowanie sezonu 2022/2023 oraz przekazanie kilku informacji związanych z kadrą pierwszego zespołu.

źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (13)04.06.2023 12:59
@[UserID=118]Pretender75[/user] To był tylko przykład na to żeby nie sugerować się jakimiś plotkami, ponieważ często to nie jest prawda. Zresztą jak się przeczyta artykuł to może i Zagłębie chciało, ale Lechia nie chce sprzedać xD Na każdy taki "news", który się sprawdzi, przypada inny wyssany z palca. Nie pamiętasz jak np. Widzew już kupował Starzyńskiego? 

processing comment
04.06.2023 12:05
@Mk82
 
Kubicki nie wiem czy będzie chciał wrócić do Zagłębia jak nie ma Stokowca. Przeciez za Stokowcem poszedł do Lechii. Zreszta na początku roku przedłużył kontrakt z Lechią więc mu chyba tam dobrze jest.

processing comment
04.06.2023 12:02
@ImprezowyKotek
 
A co ma piernik do wiatraka? Myślisz, ze Magiera nie miał żadnych innych propozycji i nie wykorzystał tego do umocnienia swojej pozycji negocjacyjnej ze Sląskiem? Kolejne totalne ściemy meczyków to Zwolinski i Dominguez w Rakowie :D

processing comment
04.06.2023 09:44
@[UserID=118]Pretender75[/user] to już wolę Kubickiego 😀 kiedyś się mówiło kupijesz piłkarzy od spadkowicza to sam grasz jak spadkowicz, czytaj nasz zaciąg z Poloni Bytom, teraz mistrz wzmacnia się do walki o LM o piłkarzy, którzy tak super grali, że ich kluby pospadały 😀 Ekstraklasa to jednak nadal stan umysłu 😀

processing comment
04.06.2023 07:56
@[UserID=118]Pretender75[/user] ten [NASZ NEWS] to w większości przypadków totalna ściema. Jeszcze niecały tydzień temu Włodarczyk pisał, że Magiera obejmie Stal Rzeszów, a wczoraj już ma nową sensację, że zostanie jednak w śląsku. Może gdyby ten Durmus był za darmo do wzięcia, ale skoro mielibyśmy za niego płacić to dziękuję bardzo za taki transfer. 

processing comment
03.06.2023 21:27
@[UserID=96]Mk82[/user] 
 
Raczej Ilkaya Durmusa
 
https://www.meczyki.pl/newsy/kolejny-gracz-lechii-gdansk-moze-utrzymac-sie-w-ekstraklasie-znany-klub-zlozyl-swoja-oferte-nasz-news/213114-n

processing comment
03.06.2023 03:49
Dużo jak dla mnie za dużo krytyki co do wywiadu, co miał Burlikowski powiedzieć? jasno powiedział ,żę na dzień dzisiejszy mamy drużynę jaką mamy, i nie ma w Lubinie eldorado. Wydaje mi się że dużo kibiców ciągle ma wrażenie, ze Zaglębie może kupić kogo chce, te czasy już mineły, najlepszym transferem była zmiana trenera mamy nowy sezon, nowe rozdanie, kilku piłkarzy pokazało że przy trenerze Fornaliku się rozwijają, pożegnaliśmy kilku zawodników, którzy nie pokazywali swojego potencjału, widać zę zmiany idą ku lepszemu. zgadzam się z dyrektorem, że powinno się dawać szansę młodym, ale uważam że powinni tą szansę dostawac tylko najlepsi, a nie hurtowo nabijać minuty w systemie pro junior. Chciało by sie widzieć lepszych trenerów w akademi tak samo jak i w drużynie rezerw, to chyba klucz do rozwoju sportowego klubu. Coś po mału zaczeło się krystalizować, poczekajmy na ruchy kadrowe, budowa drużyny to proces, i jak na dzien dzisiejszy wiemy, że nie ma co liczyć na medale, ale warto budować i rozwijać drużyne w oparciu jakiegoś planu rozwoju czyli swojego DNA grania i tego mi zabrakło w wywiadzie, nie było ani słowa o tym jak i o co chcemy grać, może jak by to jasno powiedzieć ludzie by znali oczekiwania i cele drużyny ,może wtedy nie było by tyle nagonki i napinki ze strony kibiców. 

processing comment
02.06.2023 20:17
guest profile picture
mykysy (Gość)
Oj  Panie  Burlikowski  gwiazdorzysz  ale  twoja  praca  od  powrotu  do  Zagłębia  jest  bardzo  przeciętna. Twoje  transfery  wyczucie  bronienie  w  zaparte  Stokowca  i  wiele  innych  spraw  jak  dla  mnie  było  jest  bardzo  słabe.Więcej  się  po  Tobie  spodziewałem  niestety. Mecz  z  Lechią  pamiętam  dobrze  no  i  tak  się  nie  wprowadza  młodych  zawodników  nie  rób  sobie  jaj. Dobrze  że  udało  Ci  się  zatrudnić  Pana  Fornalika  bo  dzięki  niemu  możesz  sobie  dalej  pracować  i  tak  bajkowo  gadać  w  Zagłębiu. Ale  powodzenia.

processing comment
02.06.2023 19:37
Pewnie Kubickiego chce ściągnąć. Z Buricem to trochę dziwna decyzja. 

processing comment
02.06.2023 19:13
Panie prezesie w maratonie biegnie całyczas jeden biegacz niikt go nie zmienia w połowie maratonu. Jestem ciekaw czy gdyby klub nie zmienił trenera w połowie sezonu to drużyna nie skończyłaby pod kreską. 

processing comment
02.06.2023 19:01
Panie prezesie w maratonie biegnie jeden biegacz. Ciekawy jestem czy jajby nie zmienił się trener nie zmienił to drużyna dobiegłaby na tym miejscu i czy aby nie skończyliby pod kreska.

processing comment
02.06.2023 18:16
Między wierszami czytam że ściągamy kogoś z Lechii. Łącznie planujemy 3-4 transfery z rynku polskiego. Filip dostał propozycję przedłużenia na nowych warunkach. Ktoś jeszcze może dostać wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Co niektórzy z akademii widzą się w innym klubach.

processing comment
02.06.2023 17:54
Jak ja czekałem na ten wywiad na pokazanie się w mediach naszego guru klubowego. Pokazał sie po tylu miechach jajk  piał z zachwytu nad Stokim i nagle dupa znikł. 

processing comment