Zagłębie Lubin opublikowało wstępny plan przygotowań pierwszej drużyny do rundy wiosennej sezonu 2022/2023. Lubinianie podczas długiej przerwy będą trenować na własnych obiektach oraz wyjadą na obóz do Turcji.

źródło: zaglebie.com

20.11.22 21:21
guest profile picture
Tutaj by sie paniusie nażelowane z dekolcikami przeziębiły. Nie mamy najgorszego składu ? Z takimi patafianamj jak Kopacz Jach Poletanovic Makowski sie nie utrzymamy. O ataku nie wspomne, bo go po prostu nie ma. Zadna Turcja nie pomoze, ani wspaniale przygotowanie motoryczne tym łamagom. W ostatnich miesiącach osmieszyli nas na cala Polske, nie zapominajcie o tym, a zarabiaja setki tysiecy zlotych

18.11.22 22:36
Panie prezesuniuniuniuniu widzisz Pan na którym miejscu jest Zagłębie !!!!! To twoja i rudego wina, Tak żeś zapewniał że Zagłębie idzie pod twoją wodzą i trenera bufona w dobrym kierunku. A wy poprostu żeście ściemniali i jak zwykle w chu............................a grali jak wasi pseudo gracze. Jesteś winnny tego czego twój zespół dokonał w tym półmetku. Uporządkowałeś sobie ponoć sprawy klubowe a twoja drużyna to zwykły piłkarski kurwidoł...................... Idz pan w chu............................

18.11.22 16:06
Plan przygotowań jak co roku. Kilka dni w Lubinie pewnie głównie siłowania i ogólna sprawność, a potem Turcja i 4 sparingi. Z jednej strony piłkarze nie zasłużyli na 2 tygodnie w ciepłej Turcji, a z drugiej to pewnie by się obrazili na skandaliczne warunki do treningu. Mam nadzieję, że chociaż jak będą w kraju to sztab dokręci im śrubę.

17.11.22 22:57
guest profile picture
A ta Turcja to po co ? Lasy w Bieszczadach, lub coś bliżej ( Szklarska, Karpacz) i co dziennie na Śnieżkę , może będą efekty, bo te wyjazdy do Turcji ,nic dobrego nie wnoszą.

17.11.22 21:37
guest profile picture
A ten plan był omawiany już z nowym trenerem czy jeszcze z p. Stokowcem ?

17.11.22 18:54
Chyba nie jest aż tak źle. Nie mamy gorszego składu od Miedzi czy Korony. Ktoś ich musi ogarnąć i przestać wystawiać zawodników za nazwisko.

17.11.22 15:59
Jeśli nie przyjdą wzmocnienia przez duże Z a nie po znajomości  to jaki by te przygotowania nie były to nic one nie dadzą. Potrzeba pare wartościowych wzmocnień.