Zapraszamy wszystkich Kibiców do wzięcia udziału w inicjatywie o nazwie "Dorzuć misie". W ramach tej akcji, na stadion możecie przynieść swoje pluszowe maskotki, które w przerwie niedzielnego meczu z Lechem Poznań będzie można wyrzucić z trybun na murawę. Za każdą z tych pluszowych przytulanek, Fundacja STS przekaże 5 zł na wybrany przez klub cel charytatywny.

Fundacja STS przeznaczy 5 zł za każdą maskotkę na promowanie sportu wśród wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych oraz Domu Dziecka w Wilkowie im. Jana Wyżykowskiego. Te środki zostaną między innymi przeznaczone na zakup sprzętu sportowego. Ponadto, misie, które trafią na murawę również zostaną przekazane do obu tych organizacji.

Nie tylko to, Fundacja STS zapewni także warsztaty z psychologiem sportowym dla wychowanków obu tych placówek. Podczas tych warsztatów uczestnicy zdobędą cenne informacje na temat treningu i budowania kariery sportowej, aby osiągać jak najlepsze wyniki.

Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w akcji. Jednocześnie zaznaczamy, że ze względu na zapowiadane deszczowe warunki pogodowe, wasze pluszowe maskotki powinny być umieszczone w foliowym lub plastikowym opakowaniu, aby nie uległy zniszczeniu.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Stadion Zagłębia 06-08-2023, 17:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 3. kolejka

1:1
(1:0)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (0)